ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 463150 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 15204 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 15087 разів

Освіта

Переглядів: 12862 разів

Візьміть участь в управлінні державою

 Ви бажаєте реально впливати на рішення, які ухвалюють органи місцевої влади? Ви готові ділитися з посадовцями своїми ідеями щодо вирішення важливих суспільних проблем? Тоді ця інформація - для вас!

 

 Розпочато прийом заяв від представників інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Василівській районній державній адміністрації.


Громадська рада при районній державній адміністрації є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики. Члени Громадської ради можуть: надавати пропозиції щодо нормативно-правових актів; проводити громадську експертизу нормативно – правових актів і громадську антикорупційну експертизу та вимагати виконання посадовцями антикорупційного законодавства; здійснювати громадський контроль за врахуванням владою пропозицій та зауважень громадськості; допомагати органу влади працювати більш ефективно в інтересах громади.


До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.


Склад Громадської ради формується на зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.


Кількісний склад Громадської ради визначається зборами.

Строк повноважень складу Громадської ради - два роки.

 
Членство в Громадській раді є індивідуальним.


Для участі в звітно – виборчих зборах з формування нового складу Громадської ради до робочої групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.


До заяви додаються:


- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (обсяг – до 1 сторінки аркушу формату А4).


За 10 календарних днів до проведення зборів приймання заяв для участі у них припиняється. На підставі поданих заяв робоча група складає список учасників звітно – виборчих зборів - кандидатур до нового складу Громадської ради та у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що райдержадміністрація повідомляє на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.


Під час проведення звітно - виборчих зборів з числа їх учасників обирається голова зборів, секретар, лічильна комісія, заслуховується інформація про напрямки діяльності Громадської ради.


Протокол зборів, відомості про склад Громадської ради райдержадміністрація оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті та в газеті «Нова Таврія».

Згідно рішення робочої групи з підготовки та проведення звітно - виборчих зборів Громадської ради при Василівській райдержадміністрації (протокол №5 від 07.12.2012 року) 4 лютого 2013 року звітно - виборчі збори з формування нового складу Громадської ради при Василівській райдержадміністрації відбудуться 4.02.2013.


Заяви та копії документів надсилати поштою (за адресою: 71600, Запорізька область, м.Василівка, вул.Чекістів, 4, робоча група з формування Громадської ради), або надавати нарочно ( м.Василівка, вул.Чекіста, 4, райдержадміністрація, каб.27).


 Довідки та консультації за телефоном: 7-32-42.

 

 

 Робоча група з підготовки
 звітно - виборчих зборів з формування
 нового складу Громадської ради при Василівській райдержадміністрації

Середа, 26 Грудня 2012 15:50

Переглядів: 933


Поділитися:

ОБ’ЯВИ РДА З КАДРОВИХ ПИТАНЬ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області