ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Квітень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 397641 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13576 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12926 разів

Освіта

Переглядів: 11751 разів

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Василівського району Запорізької області

Василівська районна державна адміністрація Запорізької області оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Василівського району Запорізької області (далі - конкурс).

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, розпорядженням голови райдержадміністрації від  24 травня 2018 року № 187 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на  приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Василівського району Запорізької області», яке зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 14 червня 2018 року за              №73/1952, розпорядження голови райдержадміністрації від 27.05.2019 року           № 184 «Про внесення змін до Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Василівського району Запорізької області», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 11 червня 2019 року за № 45/2089.

Умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Василівського району Запорізької області (далі – Умови), розроблено відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (далі – Порядок проведення конкурсу), Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв`язку України від 12 квітня 2007 року № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за                       № 499/13766 і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені переможцями на відповідному об`єкті конкурсу.

Організатором проведення конкурсу з перевезення пасажирів на  приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Василівського району Запорізької області є Василівська районна державна адміністрація Запорізької області (далі – Організатор).

Об’єктом конкурсу з перевезення пасажирів на  приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Василівського району Запорізької області є маршрут (кілька маршрутів) приміського автобусного сполучення загального користування, що не виходить за межі Василівського району Запорізької області, згідно з додатком.

Терміни в цих Умовах  вживаються в значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.

Ці Умови є обов'язковими для членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на маршрутах загального користування, що не виходять за межі Василівського району Запорізької області (далі – Конкурсний комітет), Організатора та перевізників-претендентів.

На Конкурс з перевезення пасажирів виносяться маршрути із затвердженими паспортами (рейсами), які входять до затвердженої Організатором мережі приміських автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі Василівського району Запорізької області.

Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Василівського району Запорізької області має відповідати таким критеріям:

1) для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв`язку України від 12 квітня 2007 року № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 квітня 2007 року за № 499/13766, на приміських маршрутах – автобусів категорій М2 та М3. Клас автобусів: на приміських маршрутах - А,В,І,ІІ,ІІІ;

2) рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

Для участі у Конкурсі з перевезення  пасажирів, перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень та достатню кількість резервних автобусів, яка відповідно становить 10 відсотків.

Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

До додаткових Умов належить обладнання перевізником в термін, обумовлений договором про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Василівського району, заявлених транспортних засобів GPS-системами для здійснення контролю за дотриманням схем і графіків руху пасажирського транспорту. Перевізники – претенденти мають забезпечити диспетчерський контроль та управління перевезеннями самостійно або із залученням підприємства автобусних станцій (за договором).

На кожному об'єкті Конкурсу з перевезення пасажирів, який включає приміські  автобусні маршрути загального користування, забезпечується робота транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в кількості до 50 відсотків від загальної кількості автобусів.

У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають Умовам  конкурсу, вони  мають право подавати до Конкурсного комітету заяву на участь у Конкурсі з перевезення пасажирів та  документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а  також інвестиційний  проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років.

У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають Умовам конкурсу, Конкурс з перевезення пасажирів проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають Умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами  комфортності, з  урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.

Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок. Загальний перелік відповідних вимог встановлюється згідно з порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого Міністерством інфраструктури України.

У Конкурсі з перевезення пасажирів можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид послуг, що виносять на конкурс з перевезення пасажирів, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані  автобуси відповідного класу, відповідають вимогам, викладеним у статті 34 Закону «Про автомобільний транспорт».

При визначенні переможця Конкурсу з перевезення пасажирів Конкурсний комітет враховує наявність у перевізника-претендента заявлених автобусів з класом комфортності, який перевищує перший клас – для роботи на маршрутах протяжністю до 150 км включно.

До участі в Конкурсі з перевезення пасажирів не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в статті 45 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пункті 12 Порядку проведення конкурсу.

Організатор укладає з переможцем Конкурсу з перевезення пасажирів договір про перевезення пасажирів на 5 років, у разі відсутності в нього автотранспортних засобів, що відповідають Умовам – на 1 рік.

Перевізники зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством.

 Перелік документів для участі у конкурсі визначений статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пунктом 29 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081.

Для  участі  в конкурсі перевізник-претендент подає окремо на кожний об'єкт конкурсу такі документи: 
заяву претендента встановленого зразка із зазначенням автобусного маршруту загального користування, на якому має намір працювати претендент;
відомості за підписом суб’єкта господарювання про автобуси, які будуть використовуватись на автобусному маршруті, із зазначенням підстав для їх використання перевізником;
відомості про додаткові умови обслуговування маршруту;
анкету до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів;
копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку(Форма 1ДФ) за останній квартал.
У разі подання автобусів, за які можуть бути нараховані бали за системою оцінки пропозицій автомобільних перевізників-претендентів, разом з відомостями про автобуси також рекомендується подавати копії сертифікатів відповідності, екологічності.
З метою вірного нарахування балів за автобуси за системою оцінки пропозицій автомобільних перевізників-претендентів під час проведення конкурсів та подальшого визначення предмета договору про перевезення пасажирів пропонується разом з документами для участі у конкурсі подавати перелік автобусів, які будуть використовуватися на об’єкті конкурсу, із зазначенням державного реєстраційного номера транспортного засобу, статусу автобуса (основний, резервний), номера маршруту (рейсу), на якому працюватиме відповідний автобус. Вказаний документ подається в конверті (пакеті) з позначкою № 2.

Перевірку поданих документів на відповідність обов’язковим і додатковим умовам конкурсу та наявність усіх документів проводить Організатор.

Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами. 

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою "№ 1", який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою "№ 2", який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

Плата за участь у конкурсі не стягується.

Необхідну інформацію про об’єкт конкурсу можна одержати за телефоном (06175) 7-27-19, або електронною поштою (звертатися за електронною адресою: privas@i.ua).

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі до 17-00 16.03.2020 року.

Документи на участь в конкурсі подаються до Василівської районної державної адміністрації за адресою: 71600 м. Василівка, Запорізької обл., б. Центральний, 4,  каб. № 25 (другий поверх).

Режим роботи: з понеділка  по четвер - з 8-00 до 17-00,  п’ятниця - з 8-00   до 15-45. Перерва на обід – з 12-00 до 12-45.

Місце     проведення    конкурсу:    м. Василівка,    Запорізька   область,             б. Центральний, 4. Початок конкурсу  о 10-00 02.04.2020 року.

 

Додаток до оголош..docx

Середа, 19 Лютого 2020 12:56

Переглядів: 222


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області