ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 385473 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13374 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12662 разів

Освіта

Переглядів: 11600 разів

На пошанування учасників локальних воєн

З 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989-го тривала масштабна та трагічна війна в Республіці Афганістан. Цього року, 15 лютого 2020 року виповнюється 31 рік з дня виведення військ та припинення бойових дій. Війна  тривала майже 10 років і вимагала великих матеріальних і людських жертв, під час якої тисячі загинули у боях і померли від ран, контузій, хвороб й пропали безвісти. За даними офіційних джерел, під час афганської війни загинули тисячі солдат, Україні війна обійшлася у більш ніж чотири тисячі загиблих. Окремий, ешелон ветеранів та інвалідів бойових дій - військові фахівці з досвідом ведення операцій у В'єтнамі, Сирії, Анголі, Мозамбіку і Єгипті. У додаток до цих категорій ветеранів йде контингент українських добровольців, які брали участь у війнах на території колишньої Югославії, у Придністров'ї, Абхазії та Чечні. 

Сьогодні, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Холоша  провів засідання організаційного комітету з питань підготовки відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Участь у заході взяли представники  районної та міської рад, представники районної спілки ветеранів Афганістану, військкомату, поліції, фахівці служб і установ та духовенства району.

Під час засідання було порушено декілька основних питань - про соціальний захист учасників бойових дій на території інших держав та формат проведення районного заходу.

Члени оргкомітету обговорили попередній сценарний план районного заходу, дату та час проведення й висловили свої пропозиції і зауваження.

Тож, 15 лютого, у суботу о 10.00 годині, біля пам'ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам в місті Василівка, відбудеться мітинг-пам'яті за участю всіх бажаючих. Після його завершення, вже традиційно, заплановано відвідування членів сімей загиблих та місць поховань учасників локальних воєн.

За результатами засідання визначено коло відповідальних та надано ряд доручень для організації заходу з вшанування.                                                                                       

 

 

Організаційний відділ апарату РДА

 

 

Середа, 29 Січня 2020 11:43

Переглядів: 187


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області