ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 385464 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13374 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12662 разів

Освіта

Переглядів: 11600 разів

Притягнення до відповідальності за знищення лісових насаджень та шахрайство

Сьогодні, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Холоша провів нараду за участю голів міських, селищної та сільських рад з вирішення актуальних питань району. В ході заходу було приділено увагу питанням збереження та притягнення  до відповідальності осіб за знищення лісових насаджень й шахрайство.

Земельні ділянки під полезахисними лісовими смугами, які раніше перебували у колективній власності з 01 січня 2019 року вважаються власністю територіальних громад, на території яких вони розташовані. Ради  володіють і розпоряджаються  земельними ділянками  під полезахисними лісовими смугами. Відповідно законодавства право комунальної власності територіальної громади захищається законом на рівних умовах з правами власності інших суб’єктів. Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено відповідальність за знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг, захисних  лісових  насаджень  вздовж берегів річок, каналів, навколо  водних об’єктів, гідротехнічних споруд, на смугах відводу автомобільних доріг, залізниць та інших захисних лісових насаджень. Отже, саме ради є власниками лісозахисних насаджень, що також надає їм право звертатися до правоохоронних органів  для притягнення до відповідальності осіб винних у  незаконній вирубці лісонасаджень. На цьому було наголошено і ще раз повідомлено керівникам території.

Окремо, доповів начальник Василівського відділу поліції Станіслав Галілеєв з питання спільних дії з органами місцевого самоврядування, у разі виявлення правопорушень та поширення випадків обману та шахрайства у районі, з використанням засобів мобільного зв’язку. СМС-повідомлення про призи, виграші або блокування банківських карт. Особливо ще стосується більш вразливої категорії населення, такої як пенсіонери. Тут робиться розрахунок на незнання людьми комунікаційних технологій. Окремий вид шахрайства лжесоцпрацівники, які потрапляють до житла людей похилого віку, входять у довіру і з'ясовують де власник зберігає цінні речі, гроші тощо. А потім вже справа часу і техніки вкрасти те, що їх цікавить.

Особливо небезпечну категорію шахраїв становлять різні гадалки, провидиці, віщунки, самозвані цілителі, які кочують від будинку до будинку, з села в село. Зазвичай вони наділені надзвичайною інтуїцією на підсвідомому рівні знають психологію людини.

За результатами розгляду питань було надано інформаційні матеріали для розповсюдження та доведення до відома мешканців підзвітних територій з метою попередження злочинів. 

 

 

Організаційний відділ апарату РДА

 

 

          

 

 

 

П'ятниця, 24 Січня 2020 15:20

Переглядів: 378


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області