ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Липень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 423185 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14052 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13420 разів

Освіта

Переглядів: 12140 разів

Оголошення конкурсу

Василівська районна  державна адміністрація (далі – Організатор) оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для організації забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на  приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Василівського району, далі - конкурс.

 Визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для організації забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Василівського району Запорізької області, (далі – робочий орган), проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (далі - Порядок).

Умови конкурсу з визначення підприємства (організації) для організації забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на  приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території  Василівського району Запорізької області, затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації від 06 вересня 2013 року № 459,  яке зареєстровано в Василівському районному управлінні юстиції Запорізької області від 01.10.2013 за № 7/363, розпорядженням голови райдержадміністрації від 08.01.2020 № 5 «Про проведення конкурсу з визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для організації забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Василівського району (внутрішньорайонні маршрути)».

На робочий орган покладаються функції відповідно до пункту 14 Порядку.

Організатор утворює конкурсний комітет з визначення робочого органу (далі - конкурсний комітет).

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», а також Умовам.

З метою участі у конкурсі підприємство (організація) - претендент подає секретарю конкурсного комітету у визначений в оголошенні строк такі документи:

заяву за формою;

копії документів, що підтверджують досвід  роботи підприємства (організації) не менш як три роки з питань організації  пасажирських   перевезень;

копії документів, що підтверджують наявність у підприємства (організації) фахівців у галузі автомобільного транспорту;

копії документів, що підтверджують наявність у підприємства (організації) матеріальних ресурсів та технології;

проект договору та розрахунки щодо орієнтовної вартості послуг з організації забезпечення роботи конкурсного комітету.

Копії вищевказаних документів, що подаються з метою участі в конкурсі, повинні бути завірені підприємством (організацією) в установленому законодавством порядку.

Подані на конкурс документи реєструються секретарем конкурсного комітету в журналі обліку. Документи, подані несвоєчасно, не реєструються і повертаються претенденту із відповідним обґрунтуванням. Усі зауваження та недоліки при подачі документів на участь у конкурсі підприємства (організації) мають можливість виправити протягом двох днів та подати документи повторно.

Не  допускаються  до  участі  в  конкурсі  підприємства (організації), які надають  послуги  з  перевезень,  провадять діяльність  на  ринку  транспортних  послуг,  пов'язану з наданням послуг  з перевезень, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Основні критерії відбору переможця:

досвід роботи з питань організації пасажирських перевезень (але не менше трьох років);

наявність фахівців з питань організації пасажирських перевезень;

наявність матеріальних ресурсів та технологій.

Переможцем конкурсу визначається підприємство (організація), яке за оцінкою конкурсного комітету найбільше відповідає Умовам.

Організатор доводить інформацію про результати конкурсу до відома претендентів протягом 10 днів з дати його проведення.

Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про виконання функцій робочого органу на три роки.

У разі відсутності претендентів на здійснення функцій робочого органу Організатор забезпечує проведення конкурсів з перевезення пасажирів на  приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Василівського району  Запорізької області, самостійно, однак протягом періоду не більш як два роки з моменту оголошення конкурсу з визначення робочого органу.

Претенденти можуть звернутися з відповідною скаргою до Організатора за результатами конкурсу. Скарга може бути подана не пізніше 10 днів після одержання інформації про результати конкурсу.

Організатор після одержання скарги перевіряє зазначені факти. У разі виявлення порушень Організатор скасовує рішення конкурсного комітету з визначення переможця конкурсу. Відповідь скаржнику надається протягом 15 днів з моменту одержання скарги. Неврегульовані Організатором спори розв'язуються  в  установленому  порядку відповідно до законодавства.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі - протягом 14 днів з дня опублікування оголошення (24.01.2020).

Документи для участі в конкурсі подаються до райдержадміністрації за адресою:  71600 м. Василівка,  бульвар Центральний, 4, каб. 25.  Режим роботи: з понеділка по п’ятницю  - з 08-00 до 17-00, п’ятниця – з 08-00 до 15-45. Перерва на обід – з 12-00 до 12-45.

Зразок заяви на участь у конкурсі можна одержати за адресою:

71600 м. Василівка,  бульвар Центральний , 4, каб. 25, у час, визначений для  прийому документів для участі в конкурсі.

Місце проведення конкурсу (засідання конкурсного комітету з визначення робочого органу): м. Василівка,  бульвар Центральний ,4.

Початок конкурсу - о 10-00 12.02.2020.

Для довідок з питань проведення конкурсу необхідно звертатися за телефонами: 7-27-19.

 

 

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі,

промисловості та розвитку інфраструктури

субота, 11 Січня 2020 14:40

Переглядів: 312


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області