ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 428729 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14209 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13556 разів

Освіта

Переглядів: 12214 разів

Хлібовиробники та кондитери спільно з владою шукають шляхи підтримки місцевої продукції

 В обласній державній адміністрації відбулася нарада з питань перспектив розвитку харчової та переробної промисловості, яку провів заступник голови ОДА Сергій Грачов (стажування). У заході взяли участь представники провідних хлібопекарських та кондитерських підприємств.

 - Харчова та переробна промисловості є основами народного господарства, тому всі процеси, які відбуваються в цих галузях, керівництво облдержадміністрації тримає на постійному контролі. Особливо це стосується ринку хліба та хлібобулочних виробів, - зазначив Сергій Грачов. У цьому контексті посадовець відзначив, що керівництво обласної виконавчої влади підтримує діалог з місцевими товаровиробниками та зацікавлене в їх успішній роботі.

 Нині в області працює 71 хлібопекарське підприємство, де щорічно виробляють близько 75 тис. тонн хліба та хлібобулочних виробів. Крім того, ще 23 підприємства забезпечують запоріжців кондитерськими виробами.

 У ході наради були обговорені найбільш наболілі проблеми, які турбують місцевих хлібовиробників та кондитерів.

 Насамперед генеральний директор ТОВ «АК «Агросервіс 2000» Богдан Свинцицький висловив занепокоєння ціновою політикою Аграрного фонду України, до цих пір не визначена остаточна ціна на його борошно з 1 січня 2013 року.

 На це зауваження Сергій Грачов повідомив, що обласна влада також уважно стежить за цією ситуацією і наступного тижня в нього запланована робоча поїздка до Києва саме з цього питання.

 Серед актуальних питань, як для хлібовиробників, так і для кондитерів, залишається співпраця з великими супермаркетами. Всі вони пропонують невигідні для товаровиробників маркетингові умови, які призводять до вимивання обігових коштів. Йдеться про відстрочку платежу на строк реалізації товару, покриття знижок на товар тощо. Це питання вже не раз порушувалось в обласній державній адміністрації, однак остаточне його вирішення можливе з прийняттям законопроекту «Про внутрішню торгівлю».

 Учасники наради обговорили алгоритми формування цін на хлібобулочні вироби, можливості лобіювання місцевої продукції під час проведення тендерів та шляхи популяризації споживання товарів місцевих виробників.

 

Управління у справах преси та інформації

 

 

 

П'ятниця, 14 Грудня 2012 15:28

Переглядів: 726


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області