ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 429554 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14217 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13563 разів

Освіта

Переглядів: 12228 разів

Вільний доступ до Інтернету стає реальністю

11 грудня в Василівській центральній районній бібліотеці для дорослих відбулося урочисте відкриття Інтернет-центру, право на встановлення якого було отримано в результаті перемоги п’яти бібліотек КЗ «Василівська централізована бібліотечна система»: Центральної районної бібліотеки для дорослих, Районної бібліотеки для дітей, Дніпрорудненської міської бібліотеки для дорослих, Дніпрорудненської міської бібліотеки сімейного читання та Балківської сільської бібліотеки у 3-му раунді конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету», який започатковано Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у рамках програми «Бібліоміст» для українських публічних бібліотек.

В урочистому відкритті Інтернет-центру взяли участь почесні гості: представники районного керівництва, Регіонального представництва Програми «Бібліоміст», місцевих громадських організацій, поетичного літературного об’єднання «Ліра», учнівської та студентської молоді.

Заступник голови райдержадміністрації Д.Калінін привітав господарів нового, сучасного джерела інформації, подякував керівництву і працівникам ЦБС за наполегливість і проведену велику роботу по встановленню Інтернет-центру, щирі слова подяки і захоплення прозвучали у виступах колег та друзів, читачів і місцевих поетів.

На протязі всього захоплюючого дійства відкриття нового центру сучасних технологій звучали проникливі, прекрасні вірші і пісні, увагу глядачів привернув виступ студентського аматорського театру «Крок вперед» Василівського коледжу Таврійського агротехнологічного університету, звучали щирі побажання, були квіти і подарунки. І от, нарешті, настав час головного дійства: всіх учасників свята запросили в читальний зал до нового Інтернет-центру.

Щиро віримо – працівники Василівської центральної бібліотечної системи не зупиняться на досягнутому, прикладуть максимум зусиль для поширення комп’ютерної мережі у всіх бібліотечних закладах на території району.

 

 

 

Райдержадміністрація

 

 

 

Середа, 12 Грудня 2012 13:01

Переглядів: 835


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області