ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 429558 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14218 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13563 разів

Освіта

Переглядів: 12229 разів

Місцева комісія ТЕБ та НС: до оперативного реагування готова

Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Холоша провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у засіданні взяли представники Держпродспоживслужби, управління ДСНС, правоохоронних органів, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході заходу розглядалися питання про стан санітарно - епідеміологічного благополуччя населення район; розмінування території району, забрудненої вибухонебезпечними предметами під час Другої світової та інших війн, а також у наслідок військової діяльності; організацію роботи щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах району та готовності до проведення рятувальних робіт на водних об’єктах в зимовий період.

Євген Симоненко - начальник Василівського районного сектору ГУ ДСНС повідомив, що на цей час на території знешкодження вибухонебезпечних предметів здійснює піротехнічний підрозділ спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

За поточний період 2019 року на території району виявлено та знешкоджено артилерійських снарядів - 35 одиниць, мінометних мін - 17 одиниць, гранат Ф-1 та РГД - 12 одиниць, авіабомб - 3 одиниці та протипіхотних й протитанкових мін - 8 одиниць. Усього - 75 одиниць вибухонебезпечних предметів.

Найбільша кількість виїздів та знешкодження вибухонебезпечних предметів, проходила на території Підгірненської ОТГ - 7 разів, сіл Першотравневе - 5 виїздів, Приморське - 4 виїзди, а також місцями знаходження вибухонебезпечних предметів були: села Верхня Криниця,                        Орлянське, Мала Білозерка, Широке,  Лугове, смт. Степногірськ і міста                  Василівка та Дніпрорудне. За всім викликами проведено комплекс заходів з знешкодження. 

Окрім того, доповів про пріоритетні завдання районного сектору ГУ ДСНС в зимовий період щодо попередження загибелі населення на водних об’єктах.

Співробітниками районного сектору спільно з представниками райдержадміністрації проводиться моніторинг стану льодового покрову та берегової смуги, рейдові перевірки та інструктажі рибалок в місцях постійного підльодного лову.

Розроблено та узгоджено спільно з рибгоспами району інструкції взаємодії на випадок виникнення надзвичайних ситуацій на водоймах району в зимовий період.

За 2019 рік на водних об’єктах району загинуло 3 особи, врятовано 19 чоловік.

Найчастіше нещасні випадки на водних об’єктах відбуваються внаслідок проведення любительської зимової ловлі риби та порушення правил поводження на льоду. Найбільш небезпечним місцем є Каховське водосховище, де узимку одночасно може перебувати декілька тисяч рибалок.

Для організації робіт щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах та проведення рятувальних робіт на водних об’єктах пожежні автомобілі пожежно-рятувальних частини, обладнанні  рятувальними засобами.

Від Головного управління ДСНС можуть бути задіяні катер на повітряній подушці «Марс», спеціальний аварійно-рятувальний катер типу «річка-море», гумовий човен «Шторм», гумовий човен «Комбат» та група для спеціальних водолазних робіт.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт в акваторії Каховського водосховища додатково застосовуються два плаваючих транспортера ПТС-2.

Особовий склад Головного управління, який залучається до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій перевірений та готовий до дій за призначенням.

Також, начальник відділу архіву та з питань цивільного захисту населення  райдержадміністрації Віталій Гузенко доповів про План дій райдержадміністрації, районних управлінь, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування району з підготовки та пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у наступному році.

По закінченню присутні обговорили заходи щодо поліпшення стану питного водопостачання та забезпечення населення району питною водою гарантованої якості.

За результатами засідання визначено коло відповідальних й надано ряд доручень.

 

 

 

 

Організаційний відділ апарату РДА

 

П'ятниця, 13 Грудня 2019 00:00

Переглядів: 348


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області