ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 429554 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14217 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13563 разів

Освіта

Переглядів: 12228 разів

Доступність надання адміністративних послуг на містах

Днями в райдержадміністрації відбулася нарада з питання впровадження в структуру місцевих рад центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП)  або посади адміністратора. Перший заступник голови РДА Андрій Холоша відвідав Степногірську селищну, Дніпрорудненську міську та Малобілозерську сільську ради з метою ознайомлення з умовами надання послуг на місцевому рівні. Ці три ради були відібрані для участі у третьому раунді Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення / модернізації ЦНАП.

«U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Напрям з покращення якості надання адміністративних послуг для населення управляється Sida – урядове агентство, яке працює від імені Парламенту та Уряду Швеції, співпрацює зі Шведською Асоціацією муніципалітетів та регіонів (SALAR/SKL International), NIRAS Sweden AB, Естонською академією е-урядування для створення до 600 належних ЦНАП та розробки необхідних ІТ-рішень.

Матеріальна підтримка за умовами цієї програми включає забезпечення меблями, офісною технікою, програмним забезпеченням, розробка нового дизайну/зонування ЦНАП. При цьому кожна рада повинна провести ремонтні роботи у приміщенні за власні кошти.

Після відвідань приміщень майбутніх ЦНАПів були обговорені питання щодо ремонтних робіт у приміщеннях, організації роботи адміністраторів на містах та доступності для маломобільних груп населення.

Покращення якості надання адміністративних послуг є одним із ключових елементів успішного процесу децентралізації в Україні. Створення ЦНАПів або посади адміністратора в об'єднаних громадах та селищних і сільських радах,  підвищує доступність та ефективність надання послуг на місцевому рівні. Центри надання адміністративних послуг можуть надавати близько 130 адміністративних послуг.

На сьогодні, у Центрі надання адміністративних послуг райдержадміністрації надається 53 послуги відповідно до Переліку. В період з 01.01.2019 по 05.12.2019 прийнято 2941 суб’єкт звернення (за аналогічний період 2018 року – 3397 звернень).

 

 

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі,

промисловості та розвитку інфраструктури РДА

 

субота, 07 Грудня 2019 13:36

Переглядів: 328


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області