ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 429564 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14218 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13564 разів

Освіта

Переглядів: 12229 разів

Керівники району привітали особовий склад військового комісаріату з Днем Збройних Сил України

В день відзначення 28-ї річниці Збройних Сил України перший заступник голови РДА Андрій Холоша та заступник голови районної ради Андрій Дашковський відвідали Василівський військовий комісаріат.

Сьогодні ми є свідками відродження та змін в нашій армії і можемо з упевненістю стверджувати – вона готова показати належну обороноздатність. Вагомий внесок у зміцнення оборони нашої країни, становлення справжнього українського війська забезпечують на місцях військові комісаріати. Гідно здійснює свою місію і Василівський військовий комісаріат під керівництвом Іллі Матвійчука виконуючи поставлені перед ним завдання.

Слід зазначити, що багато хто з особового складу військкомату вже встиг побувати на Сході нашої країни беручи участь в антитерористичній операції, в тому числі і військовий комісар. І сьогодні в зоні АТО перебувають його співробітники.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців.

З великою приємністю у цей святковий день  Андрій Холоша привітав особовий склад військового комісаріату з професійним святом. У своїй промові щиро дякував колективу за належну організацію роботи, віддане служіння своїй Вітчизні та вірність військовій присязі. Наголосив на особливо важливій ролі військкомату в період військової агресії, його вагомому внеску у військово-патріотичне виховання молоді, в піднесенні престижу військової професії. З гордістю згадали василівчан, котрі в цей час перебувають в зоні проведення антитерористичної операції захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Усім бажали міцного здоров’я, витримки, незламного духу, надійного родинного тилу, миру та злагоди в країні.

За військову професійну майстерність, віддану працю, спрямовану на зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави, старанність і сумлінне виконання завдань та з нагоди Дня Збройних Сил України відзначено Почесними грамотами районної державної адміністрації Олексія Качана начальника відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу та Ольгу Шпірну службовця Збройних Сил України,   головного спеціаліста військкомісаріату.                                                            

На завершення урочистостей військовий комісар Ілля Матвійчук висловив вдячність керівникам району за увагу та всебічну підтримку, запевнив у тому, що й надалі він та особовий склад установи докладатимуть максимум зусиль для належного виконання своїх службових обов’язків.

 

 

 

Організаційний відділ апарат РДА

субота, 07 Грудня 2019 13:27

Переглядів: 274


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області