ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 441969 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14482 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13867 разів

Освіта

Переглядів: 12451 разів

Лікарю, не забувай сумніватися і не забувай радитися…

Ці мудрі слова видатного лікаря, основоположника військово-польової хірургії  Миколи Пирогова і сьогодні слугують професійним кредо для головного лікаря Дніпрорудненської міської лікарні, завідуючого міжрайонного ортопедо-травматологічного центру ДМЛ, а в минулому також військового хірурга Юрія Абросімова.

Постійно вчитися, використовувати досвід кращих, підвищувати лікарську кваліфікацію і не боятися впроваджувати сучасні методи роботи в життя, щоб бути корисним  людям, — головні принципи, за якими вже понад 30 років живе і працює Юрій Юрійович. І за ці високі моральні чесноти його поважають і люблять колеги, шанують пацієнти, з надією довіряючи лікарю своє здоров’я і життя.

5 грудня, головний лікар Дніпрорудненської міської лікарні Юрій Абросімов відзначить своє 55-річчя. З одного боку — немалий вік за плечима. Начебто маєш достатній досвід, практику і чіткі напрацювання, а з іншого — хіба ж це роки, коли розумієш, що  прийшов час не лише здобутою мудрістю поділитися, а й з легкістю готовий підкорювати нові горизонти, оскільки маєш благодатне підґрунтя.

Приємно, що наша Василівщина, зокрема, скелянська земля (звідки родом Юрій Юрійович), славиться такими заслуженими людьми. Заслуженими у повному розумінні цього слова, оскільки з 2011 року Юрій Абросімов — за­служений лікар України, а ще — має чимало вагомих відзнак: Грамоту Верховної Ради України за заслуги перед українським народом, ордени ІІ та ІІІ ступенів «За заслуги перед Запорізьким краєм», а також звання "Почесний громадянин міста Дніпрорудне". 

Юрій Юрійович син відомої у Скельках і у районі сім’ї Абросімових. Відомої і шанованої тим, що батько Юрій Дмитрович Абросімов ось вже майже 60 років стоїть на сторожі здоров’я мешканців Скель­ківської громади, вірою і правдою служить своїм землякам, рятуючи їх від недугів. Скількох же пацієнтів прийняв, скільком людям допоміг — не перелічити. Йому завжди довіряли і сьогодні сподіваються й знають: Юрій Дмитрович обов’язково допоможе. І нині, коли на календарі життя вже трішки за 80, очолює він Скельківську АЗПМСД і веде прийом пацієнтів як сімейний лікар. Завжди поряд з ним на роботі дорога дружина, вірний і надійний друг Ніна Йосипівна. Тож дух медицини у ювіляра ще звідти, від скелянського коріння, яким дуже гордиться.

Тож після закінчення школи питання про майбутню професію було остаточно вирішено.

З  28 років,  Юрій Юрійович працює у Дніпрорудненській лікарні, 16 років — на посаді головного лікаря і 20, як очолюю міжрайонний ортопедо-травматологічний центр. На сьогодні в центрі втілені і застосовуються найсучасніші передові методики лікування, які існують в країні в цілому. Майже чотири роки поспіль з колегами проводить операції з ендопротезування суглобів, артроскопію колінного суглоба і застосовуємо ще багато інших нових технологій.

Окрім роботи, Юрій Абросімов має родину, чудову дружину і сина,  які всі роки  спільного життя дарують турботу і любов.

Тож, з ювілеєм Вас, Юрій Юрійовичу! І нехай збуваються мрії, множаться можливості, успішно йдуть всі справи! Могутнього здоров'я, позитивного настрою, віри в себе і в успіх! Нехай Вас оточують щирі люди, віддані друзі! Миру, достатку, щастя і всього найкращого!

 

 

За матеріалами газети «Нова Таврія»

Четвер, 05 Грудня 2019 13:28

Переглядів: 453


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області