ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 427642 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14178 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13526 разів

Освіта

Переглядів: 12193 разів

Робоча нарада першого заступника голови райдержадміністрації

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Холоша провів робочу нараду за участі голів Дніпрорудненської та Василівської міських, Степногірської селищної та Підгірненської і Малобілозерської сільських рад. Окрім керівників територій у нараді взяли участь: голова районної ради Денис Калінін, заступник голови районної ради Андрій Дашковський, заступник голови райдержадміністрації Василь Зайцев, керівник апарату райдержадміністрації Юлія Таран, адміністратор відділу економічного розвитку і торгівлі, промисловості та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Ольга Шибишій. Метою наради було впровадження в структуру місцевих рад Центрів надання адміністративних послуг або посади адміністратора. Потреба у створенні посади адміністратора викликана значним скороченням структури райдержадміністрації, зокрема управління соціального захисту населення, які надають соціальні послуги для населення району.

Покращення якості надання адміністративних послуг є одним із ключових елементів успішного процесу децентралізації в Україні. Створення Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) або посади адміністратора в об'єднаних громадах та селищних і сільських радах,  підвищує доступність та ефективність надання послуг на місцевому рівні. На сьогодні Центри надання адміністративних послуг можуть надавати близько 130 адміністративних послуг.

Адміністатор Ольга Шибишій поінформувала присутніх про основні вимоги до приміщень Центрів надання адміністративних послуг, а саме: доступність для населення, відповідність будівельним нормам, доступність для осіб з обмеженими фізичними можливостями, санітарні норми, тощо. Зауважила, що основною функцією реєстратора є прийняття, чітко визначеного, переліку документів та їх передача суб’єкту надання адміністративних послуг. Важливою умовою надання адміністративних послуг є мінімальний термін надання даної послуги. Назвала вимоги до посади адміністратора.

Сергій Вовк повідомив що Малобілозерська сільська рада взяла участь у міжнародному проекті "U-LEAD з Європою" – це одна з наймасштабніших програм технічної допомоги в Україні, направлена на покращення якості надання адміністративних послуг і передбачає доступність та ефективність надання послуг на місцевому рівні. Проект передбачає розробку та запуск ІТ-систем для е-урядування та ефективного надання державних, регіональних та місцевих адміністративних послуг, а також фізичну підтримку: меблі, офісне обладнання та техніка, програмне забезпечення, дизайн приміщення ЦНАП; навчання персоналу, підвищення обізнаності та участі громадян; навчальні візити та обмін досвідом. Отже в громаді робота щодо впровадження ЦНАПу вже розпочата і успішно реалізовується.

За результатами наради були надані відповідні доручення та намічені плани на майбутнє.

 

Організаційний відділ райдержадміністрації

Середа, 27 Листопада 2019 16:19

Переглядів: 227


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області