ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 427630 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14178 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13526 разів

Освіта

Переглядів: 12193 разів

Піклуємося про майбутнє

В рамках робочої поїздки перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Холоша відвідав КДНЗ «Сонечко» Балківської сільської ради.

Дитячий садок у Балках був занедбаний протягом довгих 19 років. Але завдяки ініціативі сільського голови Марії Радченко та підтримці районної влади вдалося не просто зберегти будівлю старого дитячого садка, а перетворити її у сучасний дошкільний заклад.

За рахунок коштів «атомної субвенції» було виділено майже 5 млн. грн. на капітальний ремонт дитячого садка. За ці кошти було замінено вікна та двері, дах, проведено каналізацію та питну воду. Будівлю добудували, утеплили, територію садка огородили та освітили. Був повністю проведений  внутрішній ремонт приміщень: дитячі спальні, ігрові, групові кімнати, харчоблок, спортивну та музичну залу, кабінети.

За майже 5 років існування відремонтованого дитячого садка зміни продовжують відбуватися.

Для кожної групи на території дитсадка організовані майданчики з сучасними павільйонами, гірками, гойдалками, пісочницями. Спортивний майданчик та спортивна зала із «теплою підлогою» – гордість дошкільного закладу. Діти мають змогу на кожному занятті з фізкультури займатися на тренажерах та користуватися якісним ігровим та спортивним обладнанням: велосипедами, самокатами, механічними машинками, а також м’ячами та іншим.

Окремої уваги заслуговує облаштування прилеглої території. Обладнані майданчики та ігрові зони різної тематичної спрямованості, завдяки яким в цікавій, ігровій, різноманітній формі відбувається дозвілля та навчання малечі.

В КДНЗ є сольова кімната,  кабінети психолога та логопеда, в яких створені  всі сучасні умови для здійснення психологічного та мовленнєвого виховання.

У дитячий садок придбано нові сучасні меблі, які підібрані по зросту дітей. М’якого інвентарю (дитяча постіль) в наявності по 2 комплекти на дитину, повністю забезпечені  наматрацниками, рушниками, салфетками. Кожна вікова група в спальні має свій улюблений колір покривал і наволочок.

Бажаємо і в подальшому педагогічному колективу КДНЗ «Сонечко» разом із сільським головою Радченко Марією Іванівною створювати в дошкільному закладі сучасне розвивальне середовище, застосовувати новітні ідеї  в усіх напрямах освітньої діяльності, працювати у постійному пошуку творчих, унікальних прогресивних методик, знаходити оптимальні шляхи розв’язання завдань, що виникають. Наснаги і натхнення вам!

 

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі, промисловості та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.

 

П'ятниця, 22 Листопада 2019 14:53

Переглядів: 467


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області