ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 429558 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14218 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13563 разів

Освіта

Переглядів: 12229 разів

Субвенції «працюють»!

20 грудня відбулася робоча поїздка першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Холоші з оглядом проведення ремонтних робіт на території району.

За рахунок коштів «атомної субвенції» у Василівському районі фінансуються дві території – Балківська сільська рада та Дніпрорудненська міська рада. Спільно з Василівською районною радою, було вирішено включити до переліку важливі об’єкти для кожної території різної соціальної спрямованості.

Насамперед, якість питної води для людини  – це якість її життя та якість її здоров’я, тому капітальний ремонт свердловини по вул. Нова, с. Балки (загальна суму 1 млн. 32 тис. грн.) надасть змогу мешканцям села отримати якісне та безперебійне водопостачання. Роботи ще продовжуються, свердловина пробурена, колодязі поставлені, готується монтаж огорожі, будівельна готовність 60%.

У темний час доби вуличне освітлення відіграє важливу роль. Воно виконує свої функціональні обов'язки, збільшуючи нічну видимість і роблячи комфортними і безпечними пересування дітей та мешканців села. Було вирішено включити до переліку реконструкцію вуличного освітлення в с. Балки частково вулиць 1-го Травня, Стрілковий полк, І.Франка, Пляжна, Широка, Космічна, Стадіонна, Каховська, Трудова, Зимова, Річна, В. Чабаненка на загальну суму близько 1 млн. грн.. Ці повітряні лінії збудовані з використанням сучасного енергоефективного та енергоощадного світлодіодного обладнання. Роботи з реконструкції виконані на 90 %, залишилось підключення до мережі.

У Дніпрорудному за вищезазначену субвенцію будуть проводити утеплення зовнішніх фасадів та покрівлі будівлі КДНЗ №6 «Струмок» ДМР загальною вартістю більше ніж 3,5 млн. грн. Проведено процедуру відкритих торгів, наразі визначається переможець , який буде виконувати ремонтні роботи.

Окрім того, у с. Балки до кінця поточного року буде завершено великий проект з реконструкції будівлі контори з кінозалом під Будинок творчості (близько 6 млн. грн.). На цей проект кошти виділялись із різних джерел – це і субвенція з державного  бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, і бюджет Балківської сільської ради. Будинок творчості – це сучасна двоповерхова будівля, в якій розміщуються сільський РАЦС, кінозал з сучасними меблями, танцювальна зала, приміщення під майбутні спортивні гуртки з окремими душовими та ще багато іншого. Створенні належні умови для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку дітей та молоді села.

Також, Андрій Холоша відвідав  КЗ «Тополинська ЗОШ І-ІІІ ст.» ВРР ЗО по вул. Гагаріна, 47 в с. Тополине , де проводився капітальний ремонт покрівлі на суму більш ніж 1,3 млн. грн.  Замовником робіт була КУ «Сервісний центр закладів освіти» ВРР ЗО. Цей ремонт став можливий завдяки субвенції з державного  бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Актуальність проекту полягає в практичному створенні комфортних умов для функціонування школи, покращенні існуючого стану будівлі, оптимізації споживання енергоносіїв, скорочення видатків на потреби енергозабезпечення та зменшення питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів. Проектом передбачено утеплення горища будівлі, заміна покриття покрівлі на металочерепицю. Роботи вже завершені.

 

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі, промисловості та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.

 

П'ятниця, 22 Листопада 2019 14:46

Переглядів: 323


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області