ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 427564 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14178 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13525 разів

Освіта

Переглядів: 12193 разів

Свято усіх селян, творців народного добробуту й опори країни

Сільське господарство – одна з найголовніших галузей промисловості нашої держави, яка об’єднує представників сотень професій, мільйони людей, які живуть та працюють на землі, та всіх, чия доля нерозривно пов’язана з її життєдайною силою.

День працівників сільського господарства — свято, що традиційно підсумовує копітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

Сьогодні, напередодні свята, шановних ветеранів праці, хліборобів, механізаторів, виноградарів, овочівників, тваринників, фермерів, працівників сільського господарства, всіх, хто своєю невтомною працею забезпечує  розвиток сільського господарства вітали під час районного урочистого заходу, який проходив на базі Василівського центру культури та дозвілля.

Теплі слова побажань для сільгоспвиробників лунали від першого заступника голови РДА Андрія Холоші та його заступника Василя Зайцева, голови районної ради Дениса Калініна, депутата Запорізької обласної ради Катерини Луценко, начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимира Самойленка та інших почесних гостей.

На знак вдячності за нелегку працю на землі, найкращі представники аграрної галузі району були нагороджені почесними грамотами і подяками обласного та районного рівнів й цінними подарунками.

Творчі колективи та аматори народного мистецтва урізноманітнювали захід, створювали в залі святкову та веселу атмосферу, дарували свої таланти працівникам полів та ферм, славетним хліборобам Василівщини.

Отже нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку, а людська шана буде винагородою за плідну працю, чуйність, уміння творити добро!

 

 

Організаційний відділ апарату РДА

 

 

П'ятниця, 15 Листопада 2019 14:18

Переглядів: 353


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області