ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Січень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 375446 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13139 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12429 разів

Освіта

Переглядів: 11438 разів

«ЗЗРК» — «Полтавський ГЗК»: близько

Цікава зустріч представників профактивів двох великих промислових колективів відбулася на базі ЗАТ "ЗЗРК". З метою обміну досвідом з профспілкової роботи на залізорудний комбінат завітала делегація компанії "Феррекспо" (Полтавський ГЗК). Цей гірничо-збагачувальний комбінат — містоутворююче підприємство Комсомольська, який, до речі, є ровесником Дніпрорудного і минулого року також відзначив своє 50-річчя.

Екскурсію по комбінату провів заступник начальника технічного відділу підприємства В.М. Лінський. Полтавчани побували на шахті "Експлуатаційна", дробильно-сортувальній фабриці, на електроремонтній дільниці та дільниці підготовки виробництва, у багатьох цехах. Спеціалісти ЗАТ "ЗЗРК" дали відповіді на запитання гостей щодо особливостей технології видобутку і переробки руди, організації та умов праці.

Приємно вразили представників делегації побутові приміщення — вони зізналися, що відчули просто-таки приємний шок від побаченого. Сподобався також зовнішній вигляд проммайданчика — чистота, доглянутість і благоустрій.

Немало цікавого гості розповіли і про свій комбінат, на якому трудиться понад 8 тисяч осіб. Як і ЗАТ "ЗЗРК", котрий нині проводить роботи з освоєння Переверзєвського родовища, компанія "Феррекспо" активно розвивається, запустивши в роботу Еристівський ГЗК.

Під час неформального спілкування профспілкові активісти двох підприємств-гігантів обмінялися інформацією про організацію оздоровлення та літніх відпусток трудящих, а також літнього відпочинку дітей, говорили про організацію і проведення спартакіад та інших спортивних заходів, про вирішення трудових спорів та житлової проблеми.

На пам'ять господарі та гості обмінялися сувенірами. Тепер у Полтаві чекатимуть у гості профактив ЗАТ "ЗЗРК".

 

 

 

За матеріалами редакції «Нова Таврія»

Вівторок, 04 Грудня 2012 16:59

Переглядів: 1411


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області