ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 429554 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14217 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13563 разів

Освіта

Переглядів: 12228 разів

Гарант нашої безпеки

У всі часи жодну державу неможливо було уявити без армії, адже військо — це гарант незалежності, безпеки та впевненості у завтрашньому дні. Так само і наша Україна, яка завжди славилася мужніми, хоробрими та відважними захисниками. Сьогодні життя стало спокійнішим, але військовослужбовці не змінилися і увібрали в себе досвід та традиції нащадків.

Продовжують славні здобутки наших пращурів і військовослужбовці Василівщини, а саме працівники Василівсько-Михайлівського об'єднаного районного військового комісаріату, яких очолює військовий комісар, майор Сергій БІЛОДІД.

— Наш колектив, в якому переважно працюють, як не дивно, жінки, нараховує 9 чоловік, з яких два офіцери, — розповідає Сергій Миколайович. — Працюємо дружно, злагоджено, адже в нашій роботі по-іншому й не можна, бо у нас спільна мета: захищати Вітчизну та виховувати нові покоління мужніх захисників. Саме для цього й покликана така важлива структура як Збройні Сили України. Сьогодні вона потроху виходить на новий рівень, який повністю реорганізує армію та якісно її змінить.

В майбутніх планах — повний перехід від строкової служби до контрактної, який вже активно відбувається. До 2014 року такі зміни повинні завершитися, і захищати Україну вже будуть військовослужбовці, які працюватимуть за покликанням. Робота у Збройних Силах за контрактом має свої переваги для людей, які прагнуть присвятити своє життя служінню країни. Будуть переглянуті та гарантовані військовослужбовцям соціальні пакети.

— Як будете святкувати?

— Таке державноважливе свято будемо відзначати в урочистій обстановці, відзначимо грамотами та подяками кращих працівників.

З нагоди Дня Збройних Сил України хочу привітати своїх колег та побажати їм великого сімейного щастя, благополуччя, достатку, любові й поваги в родинах, і на роботі. А тим, хто збирається служити Батьківщині вірою і правдою, — впевненості у собі та власних силах, становлення у військовому колективі, розуміння та поваги серед товаришів.

 

 

 

За матеріалами редакції «Нова Таврія»

Вівторок, 04 Грудня 2012 16:56

Переглядів: 861


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області