ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Січень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 377240 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13192 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12474 разів

Освіта

Переглядів: 11460 разів

Впровадження нових бібліотечних послуг

В листопаді 2011 року п’ять бібліотек КЗ «Василівська централізована бібліотечна система»: Центральна районна бібліотека для дорослих, Районна бібліотека для дітей, Дніпрорудненська міська бібліотека для дорослих, Дніпрорудненська міська бібліотека сімейного читання та Балківська сільська взяли участь у 3-му раунді конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету», який започатковано Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у рамках програми «Бібліоміст» для українських публічних бібліотек. Мета цього конкурсу- розбудова сучасної системи публічних бібліотек в Україні шляхом організації вільного доступу до Інтернету для користувачів та впровадження нових бібліотечних послуг, які задовольнятимуть потреби конкретних груп населення їхніх громад.

Взявши участь у конкурсі, в своїх заявках наші бібліотеки надали пропозиції та зобов’язалися використовувати обладнання для надання вільного безкоштовного доступу до Інтернету та орієнтувати свої послуги на безкоштовне задоволення потреб населення громади.

9 лютого 2012 року в інформаційній агенції «Уніан» в м. Киеві відбулося офіційне і публічне оголошення переможців 3-го раунду конкурсу програми «Бібліоміст» і ми дістали радісну звістку про свою перемогу.

Для успішної реалізації проекту і отримання комп’ютерів з встановленим програмним забезпеченням, іншого обладнання (принтери, сканери, мережеве обладнання, пристрої безперервного живлення, інше) приміщення КОЖНОЇ бібліотеки, в яких планувалось розташування обладнання, мали відповідати як державним санітарним нормам, так і вимогам програми, а якщо вимоги ще не виконані, для їх виконання бібліотеки повинні були заручитися гарантією від органів влади.

Щоб виконати доволі великий обсяг робіт, були отримали гарантії виконання від органів влади, і уже в лютому місяці було розпочато поточні ремонти приміщень, модернізацію електромереж в бібліотеках, закупівлю меблів і ще багато чого.

Згідно з умовами конкурсу програми «Бібліоміст» до 31 травня 2012 року наші бібліотеки виконали всі взяті на себе зобов’яння і були першими в області готовими до отримання комп’рної техніки. Та цієї готовності не було б якби наші бібліотеки в цей нелегкий фінансовий рік не отримували обіцяну підтримку з боку органів районної влади: це своєчасна проплата рахунків, ефективне, швидке вирішення проблем, які виникали під час реалізації проекту. На жаль, не всі бібліотеки-переможниці нашої області (а таких вісім районів) змогли вчасно виконани вимоги програми, а тому поставка комп’ютерного обладнання увесь час затягувалась.

І ось, нарешті, 23 та 24 листопада 2012 року наші бібліотеки отримали довгоочікуване комп’ютерне обладнання, яке на сьогодні, вже встановлене в бібліотеках, і чекає на користувачів. Відтепер кожен користувач бібліотечного закладу та населення громади протягом всіх робочих годин бібліотек матимуть змогу користуватися вільним та безкоштовним доступом до мережі Інтернет з використанням обладнання, отриманого від програми «Бібліоміст».

отримувати допомогу в роботі з компьютером, а також оволодіти навиками пошуку інформації в мережі і все це - теж безкоштовно.

Урочисте відкриття Інтернет - центрів відбудеться:

- 11 грудня о 14 годині – в Центральній районній бібліотеці для дорослих;

- 12 грудня о 14 годині -в Дніпрорудненській міській бібліотеці для дорослих;

- 19 грудня о 14 годині- в Балківській сільській бібліотеці;

- 20 грудня о 14 годині –в Районній бібліотеці для дітей

 

Запрошуємо всіх до Інтернет-центрів бібліотек!

 

 

 

Валентина Усова,

директор КЗ «Василівська централізована бібліотечна система»

 

 

 

Понеділок, 03 Грудня 2012 16:24

Переглядів: 927


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області