ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 441467 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14450 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13812 разів

Освіта

Переглядів: 12428 разів

Вирішення актуальних питань району

Сьогодні перший заступник голови РДА Андрій Холоша провів нараду за участю голів районної, міських, селищної, сільських рад з вирішення актуальних питань розвитку району.

Посадовим особам органів місцевого самоврядування було представлено нового начальника Василівського відділу поліції - підполковника Станіслава Галілєєва.  Андрій Холоша запевнив присутніх, що виконавча влади і надалі спільно с правоохоронними органами налаштована на постійний захист громадян, не допущення правопорушень, боротьбу зі злочинністю та забезпечення громадського правопорядку. Спільно с керівниками територій подякували попередньому виконувачу обов’язків Сергію Івченку за належне виконання обов’язків, взаємодію й оперативний зв'язок. Після офіційного представлення долучилися до робочих питань.

Розглянули питання підготовки дорожньо-транспортного господарства району до роботи в осінньо-зимовий період.        За інформацією облдержадміністрації було проведено перевірку робіт  ДП «Запорізькій облавтодор» щодо готовність робіт у зимовий період та здійснення робіт під час негоди.  На цьому підприємстві існує ряд проблемних питань, зокрема заборгованість з виплати заробітної плати та відсутність кваліфікованих кадрів. Незважаючи на це, підприємство готове до роботи у зимовий період. Облдержадміністрація зі свого боку готова надати кошти з резервного фонду обласного бюджету для створення десятиденного резервного запасу паливно-мастильних матеріалів у обсязі - 55 тонн бензину та 125 тонн дизпалива для проведення робіт із зимового утримання автомобільних доріг загального користування. Що стосується доріг загального користування місцевого значення, відомо, що підрядна організація, яка буде займатися обслуговуванням доріг в осінньо-зимовий період ще не визначена. В операційній системі державних закупівель «ProZorro» триває процедура, замовником якої є ДП «Місцеві дороги Запорізької області» на загальну суму 49,3 млн.грн. для Василівського району. Договір на виконання даної послуги розрахований до 2021 року. Але, як і кожного року, райдержадміністрація рекомендує органам місцевого самоврядування району для своєчасної ліквідації можливих наслідків негоди та забезпечення руху автотранспорту й життєдіяльності населених пунктів району опрацювати питання залучення підприємств, організацій та установ різних форм власності до участі у забезпеченні очищення від снігових заметів, ожеледиці та посипки сипучими матеріалами.

З метою упорядкування обліку та експлуатації протипожежного водопостачання у районі розглянули питання щодо реального становища протипожежного водопостачання та прийняття мір для його покращення. На сьогодні в районі з 339 пожежних гідрантів існує тільки 219, пожежних водоймищ з 124 залишилось діючими тільки 78, з 24 водонапірних веж залишилось діючими тільки 13 веж. Встановлено, що велика частина підприємств припинила свою діяльність, й джерела протипожежного водопостачання були розібрані або знаходяться  в незадовільному стані. Для покращення ситуації кожній території доведено кількість джерел, які потребують уваги для вжиття заходів. Окрім того, дане питання заплановано винести на розгляд чергового засідання постійно-діючої комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації.

Крім того, на нараді було обговорено питання активізації роботи органів місцевого самоврядування щодо упорядкування та передачі документів, які були створенні в процесі діяльності до Національного архівного фонду. В зв’язку з об’єднанням територіальних громад  необхідно буде перш за все підготувати і здати документи ліквідованих рад, а в районі дана роботи ведеться дуже повільно. Отже, рекомендовано прискорити передачу упорядкованих справ до районного архіву.

 

 

Організаційний відділ апарату РДА

 

Середа, 30 Жовтня 2019 14:30

Переглядів: 373


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області