ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Листопад 2019 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 358651 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12819 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12091 разів

Освіта

Переглядів: 11216 разів

Допомога дітям – сиротам

Соціальним працівникам добре відомо, щоу випускників інтернатних закладів існує чимало проблем, які вони не можуть вирішити самостійно, без сторонньої допомоги. Їх життєві труднощі пов’язані з відсутністю сімейного виховання, з браком батьківської любові та опіки, і як наслідок – не готовність таких дітей до складного дорослого життя.

Діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування потребують не тільки співчуття, але і підтримки та соціальної допомоги в плані адаптації до суспільства.

Враховуючи складність проблеми, важливим напрямком діяльності Василівського районного ЦСССДМ є соціальна та психологічна адаптація, підготовка до самостійного життя осіб цієї дуже вразливої категорії молоді.

В ході соціальної підтримки та супроводу осіб вказаної категорії їм надається комплекс необхідних послуг для мінімізації складних життєвих обставин. В цій роботі використовуються різні форми та методи, такі як: опитування щодо виявлення проблем та потреб, відвідування за місцем проживання та навчання, оцінка потреб молодої особи, психологічне консультування для подолання особистих проблем, залучення сиріт до тренінгових занять з метою налагодження процесу самостійної життєдіяльності, сприяння в подальшому працевлаштуванні, вирішенні конкретних побутових питань.

Таким дітям та молоді надається, також, гуманітарна допомога у вигляді одягу, взуття, канцелярських товарів, продуктових наборів. В цій роботі Центр

тісно співпрацює з Товариством Червоного Хреста, за що дуже вдячні голові цієї поважної благодійної організації Галині Олександрівні Лалетіній.

Також, щиро вдячні організаціям – партнерам, учбовим закладам району, які кожного дня стикаються з проблемами соціального сирітства і допомагають проблемній молоді стати на вірний життєвий шлях.

 

 

 Василівський районний ЦСССДМ

 

Середа, 23 Жовтня 2019 09:40

Переглядів: 229


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області