ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410976 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13826 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13200 разів

Освіта

Переглядів: 11941 разів

Соціальний захист: взаємодія суб’єктів соціальної роботи

Днями в райдержадміністрації відбулося засідання районної Координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, гендерної рівності, протидії торгівлі людьми та насильства в сім’ї у районі. Члени Координаційної ради обговорили питання активізація роботи у сфері протидії  торгівлі людьми, налагодження взаємодії суб’єктів, відповідальних за попередження насильства в сім’ї, проведення інформаційно-просвітницьких заходів у закладах освіти району.

За інформацією начальника управління соціального захисту населення РДА  Зінаїди Савран протидія торгівлі людьми, це система заходів, спрямована на подолання торгівлі людьми шляхом її попередження і боротьби з нею та надання допомоги і захисту особам, які постраждали від торгівлі людьми. Основними напрямами державної політики у сфері протидії торгівлі людьми є: попередження торгівлі людьми шляхом підвищення рівня обізнаності населення, превентивної роботи, зниження рівня вразливості населення, подолання попиту; боротьба із злочинністю, пов’язаною з торгівлею людьми, шляхом виявлення злочинів торгівлі людьми, осіб причетних  до скоєння злочину, притягнення їх до відповідальності; надання допомоги та захисту особам, які постраждали від торгівлі людьми. Шляхом удосконалення системи відновлення їхніх прав, надання комплексу послуг, впровадження механізму взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми.

Райдержадміністрація у сфері протидії торгівлі людьми організовує проведення інформаційних кампаній, у тому числі з використанням засобів масових інформацій.

З метою попередження використання дітей у примусовій праці, жебракування, недопущення випадків продажу дітей посилено співпрацю служби у справах дітей з органами Національної поліції.

Суб’єкти, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі  людьми в межах своїх повноважень вживають необхідні соціальні, правові, психологічно-педагогічні та інших заходів, спрямовані на виявлення та усунення причин і передумов, що сприяють торгівлі людьми.

Управління соціального захисту населення як координатор у сфері протидії торгівлі людьми  повідомляє, що в районі на теперішній час не зафіксовано жодного випадку вчинення торгівлі людьми.

Анжела Марчишина начальник Василівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді доповіла про механізм взаємодії суб’єктів, який спрямований на забезпечення ефективної та практичної реалізації прав постраждалих осіб, визначених Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»  і  «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

Тетяна Герон начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді і спорту  РДА повідомила про заходи в закладах освіти району, які внесені до річного виховного плану роботи кожного закладу. Серед них: перегляд документальних фільмів відповідної тематики, дискусії та обговорення після переглядів, що формує позитивну мотивацію до сприймання соціальних послуг та сприяє засвоєнню інформації щодо протидії експлуатації людьми; організація та проведення круглих столів за темою: «Поїздка за кордон – за і проти…»; шляхи потрапляння українських громадян до рук торгівців людьми; організація та проведення занять з елементами тренінгу «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини», «Порушення прав людини  та дітей: експлуатація і торгівля», «Мої права»; година психолога «Торгівля людьми і трудова міграція»; підвищення рівня інформованості батьків шляхом розгляду на батьківських зборах питань відповідної тематики; проведення уроків-диспутів: «Міжнародні стандарти та міжнародні механізми забезпечення прав людини», «Права дітей. Конвенція про права дитини», «Безпечне працевлаштування». Поширено інформацію про Національну дитячу гарячу лінію та Національну гарячу лінію з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації в закладах освіти.

Наостанок були намічені плани діяльності у зазначеному напрямку та зауважено на подальшій  співпраці відповідальних служб.

 

 

Організаційний відділ апарату РДА

 

Вівторок, 22 Жовтня 2019 16:39

Переглядів: 310


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області