ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Березень 2020 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 394250 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13526 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12867 разів

Освіта

Переглядів: 11723 разів

Олександр Пеклушенко: «Ми зробимо все від нас залежне, щоб люди отримали зарплату вчасно та в повному обсязі»

Голова обласної державної адміністрації Олександр Пеклушенко взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді з питань виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, яка пройшла під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Сергія Тігіпка.

- Останнім часом Уряд все частіше отримує повідомлення від громадян та громадських об’єднань щодо невиплати або затримки заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Ми повинні чітко визначити перелік існуючих проблем та підрахувати, скільки коштів необхідно кожному регіону, щоб люди отримали чесно зароблені гроші. На сьогодні обсяг заборгованості по всій країні складає 331,8 млн. грн., але це – лише перехідна цифра, яка може змінитися змінитися в найближчі дні, - зазначив Сергій Тігіпко.

Як повідомив заступник Міністра фінансів України Сергій Рибак, заборгованість перед працівниками бюджетної сфери є в 12 областях України.

- У країні повторюється ситуація кінця минулого року, коли протягом всього року зарплатня виплачувалась в строки та в повному обсязі, а наприкінці року з’являлась заборгованість. Незважаючи на те, що Міністерство фінансів України протягом року додатково спрямувало в регіони близько 2,5 млрд. грн., ми знову маємо заборгованість. Одна з причин її наявності – це низька якість розподілення бюджетних коштів на територіях, - зазначив Сергій Рибак.

За словами Олександра Пеклушенка, наразі заборгованість перед працівниками бюджетної сфери в Запорізькій області становить 3,1 млн. грн. Таким чином, регіон знаходиться на передостанньому місці серед боржників за обсягом заборгованості.

- Станом на початок поточного року заборгованість перед працівниками бюджетної сфери становила 229 млн., але в тому числі завдяки допомозі центральної влади нам вдалося її зменшити на 80%. Сума поточної заборгованості складає 3,1 млн. грн., але завтра вона збільшиться до 41 млн. грн., у грудні – до 56 млн. грн. Тому я звертаюсь до Уряду з проханням виділити Запорізькій області 56 млн. грн. Зі свого боку обласна влада робить все від неї залежне, щоб люди отримали зарплату вчасно та в повному обсязі, - зазначив Олександр Пеклушенко.

Підбиваючи підсумки наради, Сергій Тігіпко доручив керівникам усіх регіонів України підготувати детальну інформацію про ситуації з виплатою зарплати бюджетникам та визначити необхідну суму до кінця року.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації Запорізької облдержадміністрації

 

 

 

П'ятниця, 30 Листопада 2012 11:50

Переглядів: 743


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області