ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Березень 2020 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 394259 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13526 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12867 разів

Освіта

Переглядів: 11724 разів

«Ми пильнуємо закон»

Двадцять один рік минув відтоді, як Верховна Рада України проголосила історичну Декларацію про державний суверенітет України. А 5 листопада 1991 року ухвалила Закон України "Про прокуратуру", яким на органи прокуратури покладено здійснення нагляду за дотриманням і правильним застосуванням законів.

За всі ці роки кожним працівником органів прокуратури докладено багато зусиль для зміцнення законності і правопорядку в Україні. Певний внесок в утвердження української державності, подолання суспільного зла — корупції і злочинності — зробили і працівники Василівської районної прокуратури.

Напередодні Дня працівників прокуратури, який відзначається щорічно 1 грудня, я поспілкувався з очільником районної прокуратури Антоном Володимировичем Тараном. Він вже два роки очолює прокуратуру району.

Зі студентської лави Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого Антон Володимирович мав тверде переконання, що працюватиме саме у прокуратурі. 13 років трудиться в органах правопорядку, до-сконально знає роботу слідчого, прокурора-криміналіста, начальника відділу криміналістики, начальника організаційно-методичного відділу слідчого управління, бо сам працював на цих посадах.

— Антоне Володимировичу, яким був для ра-йонної прокуратури 2012 рік?

— Цей рік можно назвати знаковим: 19 листопада вступив у дію новий Кримінально-процесуальний кодекс України, який суттєво змінює підхід, що буде застосовуватися у кримінальному процесі, зокрема, щодо ролі суддів, адвокатів і прокурорів, більш зважено визначає порядок і дії правоохоронців щодо процедури затримання, створить в Україні чесну, справедливу та ефективну правову систему. З'явилася нова міра покарання, домашній арешт. Загалом цей кодекс спрямований обличчям до людей. Нове програмне забезпечення також змінило цілком систему реєстрації, розслідування злочину. Також 18 вересня цього року Президент України підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань удосконалення діяльності прокуратури". Усе це наближає прокуратуру до загальновизнаних стандартів європейської спільноти.

За поточний рік зареєстровано 972 злочини проти 670 торік. Розкрито 572 злочини проти 473 торік. Також цього року помітно збільшилося зростання неповнолітньої злочинності. Цьому питанню приділяємо особливу увагу.

— Чи правда, що, у разі настання смерті людини (з будь-яких причин), родичі повинні брати дозвіл у прокуратурі на захоронення померлого?

— Так, дійсно це передбачено новим КПК, і я не бачу в цьому нічого поганого, адже ми пильнуємо закон і цілком готові до таких моментів.

— Антоне Володимировичу, розкажіть, будь ласка, про вашу команду.

— Всього у нас працюють 13 чоловік, із них один — заступник прокурора, 2 — слідчі прокуратури, 4 старші прокурори і 5 прокурорів.

У колективі багато молодих фахівців, які, незважаючи на свій вік, вже мають професійні навички в роботі, а здобутий досвід допомагає їм вирішувати складні правові питання. Для багатьох саме наша прокуратура стала стартовим майданчиком для кар'єрного росту. Немало колишніх фахових спеціалістів Василівської прокуратури нині успішно працюють в інших районних та обласних прокуратурах України, і ми пишаємося досягненнями своїх колег.

— Що побажаєте колективу напередодні свята?

— Від щирого серця бажаю кожному непохитності у служінні правді та подальших професійних досягнень. Усі ми повинні пам'ятати, що прокуратура стоїть на сторожі інтересів держави і громадянина, їй належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини. Тож суспільство розраховує на професійність, чесність, сумління та принциповість працівників прокуратури. Я переконаний, що й надалі районна прокуратура будете гідно виконувати покладені на неї обов'язки, захищаючи конституційні надбання українського народу.

Бажаю кожному успіхів, професійних здобутків, міцного здоров'я, щастя та добробуту!

За матеріалами редакції «Нова Таврія»

П'ятниця, 30 Листопада 2012 11:35

Переглядів: 802


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області