ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 411190 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13838 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13218 разів

Освіта

Переглядів: 11953 разів

Онлайн-послуги служби зайнятості

У наш мобільний час світ перейшов на новий етап життя, де головну роль виконує інформація. На сьогодні інформація є одним з найцінніших ресурсів. У своєму прагненні зробити послуги максимально до­ступними та комфортними для клієнтів Державна служба зайнятості активно впроваджує електронні сервіси з надання  послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій. Доступність до ресурсів не лише з комп'ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також із мобільного телефона на базі програмного забезпечення Android та Apple.

Державна служба зайнятості ввела в експлуатацію новий веб-сайт "Єдине соціальне середовище зайнятості", який надає можливість швидкого пошуку вакансій та резюме по всій Україні, подання роботодавцями звітності в режимі онлайн, розширює самообслуговування громадян шляхом доступу до "Електронної черги".

В залежності від потреб клієнта, доступні такі корисні дистанційні онлайн-сервіси, як "Електронний кабінет роботодавця" і "Електронний кабінет безробітного".

"Електронний кабінет роботодавця" — сучасний інформаційно-комунікаційний сервіс, зорієнтований, насамперед, на економію часу роботодавців та підвищення ефективності їх взаємодії зі службою зайнятості. По суті, це персональне автоматизоване робоче місце, що надає можливість подання звітності до центру зайнятості в режимі онлайн, перегляду стану укомплектування заявлених вакансій та кількості направлень центром зайнятості претендентів на роботу, моні­торингу договорів на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру та працевлаштування після професійного навчання, перегляду актуальних резюме шукачів роботи та виконання безлічі інших функцій.

"Електронний кабінет безробітного" надає можливість зареєстрованому безробітному створити власне резюме, здійснити підбір роботи, озна­йомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю. Також користувач персонального кабінету, не будучи фізично присутнім у центрі зайнятості, може переглянути дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, які заплановані у центрах зайнятості, та записатися на ті з них, що зацікавили.

Завдяки сервісу "Електронна черга" на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua є можливість, не виходячи із дому та не витрачаючи часу і кошти на проїзд, записатися на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості України за посиланням: http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about

Якщо особа зарезервувала для себе електронним шляхом час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, чекаючи у черзі, а слід безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості на час та дату прийому, які вказані в талоні на відвідування, а також мати при собі необхідні документи.

Всім бажаючим, хто потребує вибору або зміни професії, обрання свого кар'­єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, наразі є можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн-форматі.

Служба зайнятості запровадила онлайн-профорієнтацію за допомогою спеціального сервісу, який можна запустити прямо у браузері вашого комп'­ютера - веб-базована платформа "Моя професія: консультаційна мережа". 

Шановні роботодавці та шукачі роботи! Запрошуємо вас до нашого майданчика дистанційних комунікацій! Будьте сучасними, бережіть свій час, користуйтесь онлайн-послугами служби зайнятості, отримуйте інформацію та досягайте поставленої мети! Крокуємо у ногу з часом разом!

           

 

Василівська філія центру зайнятості

 

Середа, 16 Жовтня 2019 22:22

Переглядів: 318


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області