ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 411190 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13838 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13218 разів

Освіта

Переглядів: 11953 разів

Всеукраїнський рейд «Урок»

На території району в серпні поточного року розпочався та триває Всеукраїнський рейд «Урок». Мета рейду – виявлення дітей, які потенційно, без поважних причин, не приступили до навчання, вжиття заходів щодо усунення причин і умов, внаслідок яких діти можуть бути не охоплені навчанням, притягнення батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків. Адже освіта призначена, щоб дати новому поколінню початкові знання культури, формувати поведінку у дорослому житті і допомагати у виборі можливої ролі в суспільстві.

Законом України «Про освіту» встановлено обов’язковість середньої освіти для кожного громадянина. Це означає, що навчально-виховним процесом мають бути охоплені всі діти району віком від 6 до 18 років.

Під час рейду здійснено звірки з адміністраціями навчальних закладів району щодо обліку дітей шкільного віку, дітей, які проживають в сім’ях, що опинились в складних життєвих обставинах, та дітей, які мають приступити, але не приступили до навчальних занять.

В рамках профілактичного рейду «Урок» протягом серпня – жовтня працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та ювенальною превенцією  відділу поліції було здійснено рейди в села Приморське,
Мала Білозерка, Відножино,  Малі Щербаки, селище Степногірськ та міста  Дніпрорудне й Василівка. Під час рейдів відвідано 18 родин, в яких проживають 40 дітей, з них 29 шкільного віку. З батьками дітей проводилися профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства, їх обов’язків у здобутті дітьми повної загальної середньої освіти. В ході бесіди їм було роз’яснено про необхідність готувати дітей до школи заздалегідь, а саме: своєчасно придбати шкільний одяг, канцелярське приладдя, спортивну форму, тощо.

За результатами рейдів двох батьків було притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків, ухилення від забезпечення дітей необхідних умов навчання та виховання. Одна дитина, що систематично не відвідувала навчальний заклад, була влаштована спільно з співробітниками Василівського відділу поліції до закладу соціального захисту дітей.

Сім’ям, які потребують матеріальної допомоги, були надані речі що були у вжитку.

Нагадуємо батькам, що за ухилення від забезпечення необхідних умов навчання, виховання та обов’язковість здобуття дітьми повної середньої освіти передбачена відповідальність згідно з статтею 184 КУпАП.

Шановні батьки, пам’ятайте, що діти – це квіти нашого життя і найголовніший скарб нашого суспільства!

 

 

 

Служба у справах дітей райдержадміністрації

 

Середа, 16 Жовтня 2019 22:21

Переглядів: 260


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області