ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 382749 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13324 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12616 разів

Освіта

Переглядів: 11549 разів

Обговорення утримання об’єкту незавершеного будівництва

Під головуванням першого заступника голови РДА Андрія Холоші проведено нараду з питання незавершеного будівництва поліклініки у м. Василівка.

У нараді взяла участь народна депутатка України Юлія Яцик, голова районної ради Денис Калінін, головний лікар КЗ «Василівська центральна районна лікарня» Валерій Сапа та фахівці даної установи.

У 2013 році функції замовника з будівництва об’єкту «Поліклініка на 375 відвідувань у зміну при центральній районній лікарні у місті Василівка» передано Василівській ЦРЛ, який прийнято на баланс як об’єкт незавершеного будівництва - цегляну чотирьох поверхову коробку.

Василівська ЦРЛ стурбована питанням утримання та збереження даного об’єкта в належному технічному стані для недопущення виникнення нещасних випадків, так як установа не має можливості організувати охорону об’єкта, а кошторисом не передбачити витрати на утримання.

Спеціалістами лікарні проведено роботу по присвоєнню поштової адреси  будівлі,  але для  подальшого оформлення  будівлі та земельної ділянки під будівлею потрібно встановити власника.

У вересні 2019 року Василівська ЦРЛ  звернулась до фонду Державного майна України про надання відомостей із Єдиного реєстру об’єктів державної власності для встановлення власника об’єкту незавершеного будівництва.

На нараді також розглянуті питання передачі недобудованої поліклініки та її подальше утримання, а також можливість оформлення земельної ділянки під об’єктом для подальшого визначення права власності.

За результатами розгляду питання надано доручення фахівцям райдержадміністрації, визначено терміни їх виконання та прийнято рішення на наступному тижні повторно провести відповідну нараду.

 

Організаційний відділ апарату РДА

 

 

 

 

 

 

Четвер, 10 Жовтня 2019 15:27

Переглядів: 261


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області