ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Березень 2020 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 394250 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13526 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12867 разів

Освіта

Переглядів: 11723 разів

У рамках програми «Діалоги про Україну» в Запоріжжі обговорять питання мирного врегулювання на Донбасі

Програма «Діалоги про Україну» − це ініціатива команди Президента Володимира Зеленського, спрямована на проведення широкої дискусії в регіонах з актуальних питань порядку денного країни. Запланована низка зустрічей в областях, у яких будуть брати участь представники центральної влади, місцевого самоврядування, експерти, громадськість.

Посадовці Офісу Президента, урядовці, народні депутати України розповідатимуть про кроки влади, спрямовані на розв’язання ключових проблем розвитку держави.

Завдання програми «Діалоги про Україну» − не лише інформувати суспільство про рішення влади, але й отримувати зворотній зв’язок. Адже врахування думки громадськості, налагодження широкого діалогу – це можливість у прийнятті надважливих рішень спиратися на думку людей, напрацьовувати спільну позицію і спільні рішення з важливих для України питань.

Програма «Діалоги про Україну» стартувала на Прикарпатті. Перше  обговорення питання мирного врегулювання на Донбасі в рамках цієї програми відбулося в Івано-Франківську.

Вже цієї п’ятниці «Діалоги про Україну» зустрічає Запоріжжя. Перше обговорення в рамках цієї програми буде присвячено питанню мирного врегулювання на Донбасі. Захід відбудеться 11 жовтня о 10:00 у Запорізькому обласному центрі молоді.

Представники уряду поінформують, які кроки для припинення війни будуть здійснені найближчим часом, за які «червоні лінії» влада не заступатиме та як працюватиме «формула Штайнмаєра». Учасники зустрічі матимуть можливість висловити свої думки та пропозиції щодо врегулювання конфлікту на Донеччині та Луганщині й поставити запитання.

До діалогу на актуальну тему запрошено широке коло громадськості: лідерів громадської думки, військових та ветеранів АТО, представників громадських організацій, наукової спільноти, політичних партій, місцевого самоврядування, обласної влади.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Четвер, 10 Жовтня 2019 08:24

Переглядів: 199


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області