ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 441720 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14474 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13850 разів

Освіта

Переглядів: 12442 разів

Хто куди, а ми — до РАЦСу!

Багато хто думає, що РАЦСи — це такі заклади, де збуваються мрії кожної дівчини, де вони виходять заміж за кохану людину, щоб мати надійну і міцну опору. Але не варто забувати, що ці відділи записів актів цивільного стану є органом виконавчої влади не лише в Україні, але й і в ряді інших держав. На них покладається додаткова обов'язкова функція факту реєстрації народження немовлят, встановлення батьківства, факти усиновлення або удочеріння, фіксувати випадки розірвання шлюбу, зміни вашого імені і, найнеприємніше, — смерті.

"Нова Таврія" вирішила докладніше дізнатися, як працює відділ РАЦС у Дніпрорудному.

— Уся робота відділу державної реєстрації актів цивільного стану Дніпрорудненської міської ради будується у відповідності з цілями і завданнями, викладеними в Сімейному та Цивільному кодексах України, Законі України "Про органи державної реєстрації актів цивільного стану" та інших нормативних актах, і спрямована на забезпечення своєчасної, повної і правильної державної реєстрації актів цивільного стану, дотримання законності в діяльності відділу з метою охорони майнових і особистих немайнових прав громадян, а також на користь держави; створення умов для надання громадянам послуг належної якості, а також проведення урочистих обрядів реєстрації шлюбу, — розповідає провідний спеціаліст РАЦС Любов Литвин, яка працює тут з серпня 1993 року. — Наша робота потребує не тільки високого професіоналізму, зібраності, чіткості, але й людяного, душевного тепла. Всім, хто приходить до нас, стараємося не тільки оформити документи, проконсультувати, але й з розумінням поставитися до проблем, підказати, іноді й допомогти з вибором, наприклад, ім'я для немовляти. Ми щиро бажаємо щастя і добра кожній парі і стараємося, щоб реєстрація шлюбу стала не просто офіційною церемонією, але й незабутнім моментом у житті молодят і залишила найприємніші спогади.

— Останнім часом кількість подружніх пар, які стають на весільний рушник, зменшилася. Мабуть, тому, що цей рік — високосний, — ділиться Любов Анатоліївна. — З давніх давен вважалося, що після трьох "весільних" років настає рік, коли "свати і носа не показували" в будинки можливих наречених. Збільшилася кількість нестандартних шлюбів, де чоловік молодший за дружину. Також більше пар стали жити цивільним шлюбом, збільшився середній вік тих, хто одружується, стало більше цікавих, нестандартних стилізованих весіль. Найпопулярніші "стиляги" та національний український стиль. Загалом, культурний рівень молодят зріс, шлюби стали більш осмисленими, більш довговічними. Будемо сподіватися, що ці тенденції збережуться і надалі.

Данило Безруков.

У період з 1 січня по 1 жовтня ц.р. у Дніпрорудному зареєстровано: шлюбів — 112, народжень — 116, з них 63 дівчинки і 54 хлопчики. Найпопулярніші імена серед хлопчиків: Артем, Максим, Богдан, Владислав, Микита. Зустрічалися і не зовсім звичайні імена: Азарій, Араміс, Дамір. Серед дівчаток найпопулярніші: Вікторія, Єлизавета, Марія, Карина. Є імена, що рідко зустрічаються: Домініка, Єва, Маліка, Милана, Каміла.

 

 

 

За матеріалами редакції «Нова таврія»

Вівторок, 27 Листопада 2012 18:40

Переглядів: 977


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області