ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 411321 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13839 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13220 разів

Освіта

Переглядів: 11955 разів

В області створюється контактний центр для розгляду звернень громадян

Для більш якісної організації розгляду звернень громадян на території регіону буде створено комунальну установу «Запорізький обласний контактний центр».

Про це повідомив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Юрій Пелих.

- Контактний центр створюється з метою забезпечення оперативного розгляду на території Запорізької області звернень громадян та фізичних осіб-підприємців за єдиним телефонним номером «регіональної «гарячої» лінії» та через мережу Інтернет. Також працівники центру будуть контролювати якість розгляду звернень, які надійшли до центру, відповідними місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, - повідомив Юрій Пелих.

Відповідне рішення про створення обласного контактного центру було прийнято на засіданні двадцять першої сесії обласної ради, яке відбулося 22 листопада.

До функціональних обов’язків контактного центру входить забезпечення приймання звернень громадян, первинне опрацювання звернень та їх надсилання на розгляд місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування відповідно до компетенції. Також фахівці центру консультуватимуть заявників щодо норм законодавства, компетенції органів влади, актуальних питань державної та регіональної політики.

Крім того, працівниками центру здійснюватиметься моніторинг забезпечення своєчасності та якості розгляду звернень заявників місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування на території області, подання за результатами узагальненої інформації Запорізькій обласній державній адміністрації. Також на підставі отриманих звернень визначатимуться найважливіші соціально-економічні питання, що потребують невідкладного прийняття рішень.

Інформація про роботу центру поширюватиметься через засоби масової інформації, офіційні Інтернет-ресурси місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування регіону.

- Просто створити контактний центр, який працюватиме за новітніми технологіями, - замало, необхідно провести навчання працівників органів влади, які відповідають за цей напрямок роботи. Тому фахівці центру займатимуться організацією та проведенням навчальних семінарів для відповідальних працівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області щодо впровадження новітніх технологій у сфері організації розгляду звернень громадян, підготовкою та виданням відповідних методичних матеріалів, - зазначив Юрій Пелих.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації

Вівторок, 27 Листопада 2012 10:34

Переглядів: 846


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області