ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410568 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13817 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13188 разів

Освіта

Переглядів: 11930 разів

Про роботу територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади

23 листопада при першому заступнику голови райдержадміністрації М.Солопові за участю заступників голови райдержадміністрації проведена нарада з керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади з питання про основні напрямки роботи та стан справ в підвідомчих установах. В ході проведення наради М.Солопов особливу увагу звернув на вирішення питань виплати заробітної плати, пенсій, допомоги по тимчасовій непрацездатності та ситуації по району в цілому.

Заслухано: начальника відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Василівському районі Ю.Назаренко, який повідомив про поточну роботу у Фонді, про збільшення середньо-страхових виплат постраждалим. За 2012 рік страхові виплати збільшились на 40 % (400 грн). За 2012 рік в районі зафіксовано 34 нещасних випадки на виробництві, 2 – смертельні на ЗАТ «ЗЗРК».

Заступник начальника районного відділення Пенсійного фонду України І.Павлюченко поінформував, що виплата пенсій по району здійснена в повному обсязі, на 100%, залишається проблемним питання наповнення бюджету ПФУ юридичними особами, а саме, дорожніми службами, з боржниками ведеться відповідна робота.

Директор районного центру зайнятості О.Грушко повідомила, що робота Центру здійснюється згідно планам роботи, на сьогодні існує проблема в затримці виплати допомоги по безробіттю зі сторони Управління державного казначейства. Запропонувала вирішення питання з сільськими радами щодо направлення безробітних, що знаходяться на обліку в РЦЗ, на громадські роботи.

Начальник Василівської міжрайонної державної фінансової інспекції у Запорізькій області С.Дребот поінформувала, про проведення перевірок щодо законності використання коштів в закладах освіти району, за результатами яких встановлено ряд порушень, ведеться відповідна робота щодо усунення недоліків.

Начальник райвідділу міліції А.Ільгов проінформував про проблему нестачі кадрів у Василівському РВ ГУМВС, в зв’язку з чим ускладнюється робота в цілому, про необхідність залучення до профілактичної роботи громадських формувань, проведення спільного патрулювання вулиць.

Заступник голови райдержадміністрації В.Зайцев повідомив про відновлення дозволу на торгівлю м’ясом на території району. Після підведення підсумків наради, надано низку рекомендацій і доручень.

 

 

Відділ внутрішньої політики РДА

Понеділок, 26 Листопада 2012 18:26

Переглядів: 1559


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області