ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 427632 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14178 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13526 разів

Освіта

Переглядів: 12193 разів

Можливість підвищення конкурентоспроможності осіб на ринку праці

Відповідно до чинного законодавства, в Україні скористатися своїм правом, пройти професійне навчання за сприяння державної служби зайнятості можуть не тільки зареєстровані безробітні, для яких відсутня відповідна робота, а також інші категорії громадян, у тому числі й зайняте населення.

Мова йде про програму видачі ваучера, що дає можливість підвищити свою професійну компетентність, стати успішним та затребуваним спеціалістом. Ваучер – документ, на підставі якого здійснюються перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з затвердженим переліком. Такою можливістю особа має право скористатись лише один раз.

Ваучером, який уповноважена видавати служба зайнятості, можуть скористатися особи вікової категорії 45+, страховий стаж котрих перевищує 15 років, а також представники окремих пільгових груп населення, для котрих не має обмежень у віці. Це внутрішньо переміщені особи, демобілізовані учасники антитерористичної операції з числа інвалідів, демобілізовані з військової служби (окрім військовослужбовців строкової служби), котрі не набули права на пенсію, а також особи, яких звільнено зі: служби в органах внутрішніх справ; Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації; органів і підрозділів цивільного захисту; Державної кримінально-виконавчої служби, у зв’язку із скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я до досягнення ними права на пенсію.

Акцентуємо Вашу увагу на тому, що ваучер не може бути виданий громадянам, які:

- зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні;

- які не мають професійно-технічної або вищої освіти;

- проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Станом на сьогоднішній день – це 20070 грн. У разі коли вартість навчання в закладі освіти перевищує максимальну вартість ваучера, особа або роботодавець можуть здійснювати оплату різниці вартості навчання.

З 2013 року, відколи було запроваджено механізм видачі ваучерів, підрозділом служби зайнятості у Василівському районі було видано 14 ваучерів, загальною вартістю понад 140 тис. грн. Навчання проходило в таких навчальних закладах, як «Класичний приватний університет», ПРАТ «ПВНЗ ЗІЕІТ», «Запорізька державна інженерна академія» за напрямами:

- промислове і цивільне будівництво;

- землевпорядкування;

- соціальна робота;

- психологія;

- менеджер (управитель) житлового будинку.

 

Якщо Вас зацікавила можливість отримання ваучера, додаткову інформацію можна отримати у відділі активної підтримки безробітних Василівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості особисто або за телефоном: 7-42-83.

 

 

 

Василівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Середа, 11 Вересня 2019 16:59

Переглядів: 209


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області