ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Липень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 422521 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14043 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13413 разів

Освіта

Переглядів: 12133 разів

Удосконалено та спрощено процедури надання державних послуг

Днями  опубліковано Указ Президента «Про деякі заходи із забезпечення надання якісних публічних послуг», у якому йдеться про якість та доступність надання населенню державних послуг.

«З метою утвердження функціонування сервісної держави – держави для громадян і бізнесу, забезпечення належної реалізації прав фізичних та юридичних осіб y сфері надання публічних, у тому числі адміністративних, послуг, створення сучасної інфраструктури, зручних та доступних електронних сервісів для надання таких послуг впроваджено заходи»,  йдеться у документі.

Відтепер у всій Україні діятимуть єдині вимоги до якості обслуговування відвідувачів. Зокрема, буде: чітко визначено максимальний час очікування в черзі, вимірюватиметься рівень задоволеності клієнтів, запровадиться механізм контролю, у т. ч. опція «таємний відвідувач».

Усе більше публічних послуг будуть надаватися онлайн. У тому числі з'явиться комплексна е-послуга для оформлення права на земельну ділянку, питання по житлово-комунальних послугах (заміни, повірки, результат), окремі адмінпослуги надаватимуться без втручання людини.

Розвиватиметься та посилюватиметься мережа Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП). ЦНАПи при райдержадміністраціях перейдуть до органів місцевого самоврядування на засадах співфінансування державою. Заяви заповнюватимуть адміністратори, а не відвідувачі – якщо такі заяви будуть потрібні. Частину плати за адмінпослуги спрямують на потреби ЦНАПу і винагороди адміністраторам. Споживачі отримуватимуть якісні та вичерпні консультації у зручний для себе спосіб (особисто, телефоном, онлайн) – це стосується пенсійних, соціальних та адмінпослуг. Результати адмінпослуг за бажанням можна буде отримати кур'єром.

У документі також зазначено, що отримувати найпопулярніші послуги буде просто, адже між реєстрами буде налагоджена взаємодія, процедури отримання послуг будуть спрощені, технічні помилки та достовірність перевірятимуть оперативно. Місце проживання реєструватимуть за декларативним принципом із забезпеченням прав власника. Соціальні виплати можна буде отримати на рахунок, відкритий у будь-якому банку.

 

За матеріалами Урядового порталу

Середа, 11 Вересня 2019 08:28

Переглядів: 183


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області