ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 442240 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14503 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13877 разів

Освіта

Переглядів: 12473 разів

Про додержання правил великовагових вантажоперевезень

Враховуючи настання періоду збору врожаю, який характеризується збільшенням великовагового транспорту, а також умисно безвідповідальне ставлення до вимог законодавства перевізників - проблема руйнування доріг внаслідок порушення вагових нормативів автовантажівок є актуальною та  вагомою.

Відповідно чинного законодавства забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 7 тон або фактичною масою понад 24 тони автомобільними дорогами загального користування місцевого значення. Також забороняється рух на автошляхах транспортних засобів та їх составів з навантаженням на одиночну вісь понад 11 тон, здвоєні осі – понад 16 тон, строєні осі – понад 22 тони або фактичною масою понад 40 тон (для контейнеровозів – навантаження на одиночну вісь – понад 11 тон, здвоєні осі – понад 18 тон, строєні осі – понад 24 тони або фактичною масою понад 44 тони, а на встановлених Укравтодором і Національною поліцією для них маршрутах – понад 46 тон) у разі перевезення подільних вантажів.

До порушників будуть застосовані міри впливу. За проїзд без дозвільних документів транспортних засобів, вагові параметри яких перевищують нормативні, передбачено адміністративний штраф у розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а порушення правил перевезення великогабаритних вантажів тягне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі 30 неоподаткованих мінімумів, на посадових осіб – до 40 неоподаткованих мінімумів.

Згідно Порядку здійснення габаритно-вагового контролю та сплати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні, перевізник, який має намір використовувати великоваговий та/або великогабаритний транспортний засіб, зобов’язаний не пізніше ніж за три доби звернутися до уповноважених Укравтодором підприємств із заявою про видачу погодженого маршруту. Дозвіл на рух великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу після отримання погодження маршруту видається уповноваженим підрозділом Національної поліції через центри надання адміністративних послуг.

 

Довідково: центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері безпеки на автомобільному транспорті загального користування, міському електричному та залізничному транспорті є Державна служба України з безпеки на транспорті (скорочено – Укртрансбезпека). Серед низки профільних повноважень Служба має право на контроль в тому числі за додержанням норм транспортування великовагових/великогабаритних вантажів.

Понеділок, 09 Вересня 2019 16:49

Переглядів: 220


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області