ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 442266 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14503 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13877 разів

Освіта

Переглядів: 12473 разів

Актуальні питання району

Тимчасово виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Василь Зайцев провів щотижневі оперативні наради з актуальних питань за участю керівників структурних підрозділів РДА та апарату, окремих бюджетних закладів та установ, керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів.

Окремо розглянуто питання про посилення безпеки дорожнього руху в селі Кам'янське на автомобільній дорозі державного значення Харків - Сімферополь. Населений пункт перетинає державна дорога, де знаходяться пішохідні переходи і трапляються чисельні дорожньо-транспортні пригоди за участю пішоходів, іноді з непоправними наслідками.     

Особливою небезпекою є те, що шлях дітей до школи проходить саме через ці пішохідні переходи, а водії автотранспортних засобів часто нехтують правилами дорожнього руху, не зважають на попереджувальні знаки, порушуючи швидкісний режим в населених пунктах.

З метою попередження виникнення ДТП сьогодні в райдержадміністрації спільно з районним відділом поліції за участі Кам'янського сільського голови Олександра Золотаренка розглянуті всі можливі варіанти щодо вирішення даного питання.

На адресу Служби автомобільних доріг Запорізької області направлені пропозиції щодо облаштування пішохідних переходів засобами примусового зниження швидкості, які повинні розташовуватись так, щоб їх добре бачили учасники дорожнього руху як у світлий, так і в темний час доби або облаштування світлофорних об’єктів з кнопкою для пішоходів. Окремо розглянуто питання про можливість будівництва підземних або надземних пішохідних переходів біля шкіл.

За результатами наради надано низку доручень.

 

 

Організаційний відділ апарату РДА

 

 

Понеділок, 09 Вересня 2019 13:45

Переглядів: 602


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області