ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2019 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 351783 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12706 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11948 разів

Освіта

Переглядів: 11096 разів

Формування екологічної мережі в області наближається до завершення

Під головуванням заступника директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олександра Сергієнка відбулося засідання щодо стану затвердження місцевих схем формування екологічної мережі. На ньому було розглянуто стан затвердження проєктів місцевих схем формування екологічної мережі місцевими районними радами.

За повідомленням Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, розробка місцевих схем формування екологічної мережі визначена вимогами Закону України «Про екологічну мережу України». На обласному рівні ця робота передбачена обласною комплексною програмою охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки та Планом заходів щодо реалізації Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року. 

Так, у 2018 році в рамках державних закупівель на замовлення Департаменту було розроблено 14 проєктів місцевих схем формування екологічної мережі по Більмацькому, Василівському, Вільнянському, Гуляйпільському, Запорізькому, Кам’янсько-Дніпровському, Мелітопольському, Новомиколаївському, Оріхівському, Приазовському, Приморському, Токмацькому, Чернігівському, Якимівському районах. У результаті роботи визначено основні екологічні коридори, ядра, сполучені території, сформовано перелік територій, які необхідно включити до складу екомережі.

Розроблені проєкти місцевих схем екологічної мережі в друкованому та електронному вигляді, а також відповідні картографічні матеріали Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації було передано  районним радам та районним державним адміністраціям.

Єдиним районом в області, який ігнорує отримання в Департаменті  розробленої місцевої схеми екологічної мережі та винесення її на розгляд сесії районної ради, є Приморський.

За станом на вересень 2019 року місцеві схеми екологічної мережі затверджено рішеннями районних рад у Пологівському, Бердянському, Новомиколаївському, Гуляйпільському, Вільнянському, Запорізькому, Мелітопольському районах.

У Чернігівському, Оріхівському, Василівському районах розгляд цього питання заплановано на чергові сесії районних рад.

Крім цього, в поточному році розробляється ще чотири місцеві схеми екологічної мережі, що дозволить виконати цй природоохоронний захід у регіоні на 100%.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

П'ятниця, 06 Вересня 2019 11:49

Переглядів: 65


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області