ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 385487 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13374 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12662 разів

Освіта

Переглядів: 11600 разів

Колегія освітян району

Сьогодні, 29 серпня, відбулося розширене засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації  за участі тимчасово виконувача обов’язки голови РДА Василя Зайцева, голови районної ради Дениса Калініна, директорів та колективів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Перед початком розгляду основних питань хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України.

В рамках проведення засідання, за плідну працю нагороджено Почесними грамотами та Подяками окремих працівників освітньої галузі.

Учасники колегії обговорили результати роботи за минулий, а також розглянули основні завдання на новий навчальний рік. З даного питання виступила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА Тетяна Герон.

Акцентовано увагу на вирішенні основних питань, пов’язаних з подальшим впровадженням реформи освіти в навчальних закладах району. Обговорено кошторисні призначення по галузі на бюджетний рік, а також детально розглянуто досягнення та першочергові завдання у сферах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, творчої обдарованості та національно-патріотичному вихованні. Проаналізовано проведення оздоровчої кампанії для дітей, сферу фізичного виховання. Крім того, обговорено пріоритетні напрямки роботи з кадровим потенціалом освітньої галузі району, стан матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів тощо.

Окремо присутні оговорили питання про: роль інклюзивно-ресурсного центру щодо забезпечення ефективності навчання та супроводу дітей з особливими освітніми проблемами в районі; комплексний супровід інклюзивного навчання та виховання учнів; сучасного освітнього простору в умовах реалізації концепції «Нова українська школа».

Зауважено, що усі проблемні питання галузі знаходяться на постійному контролі районної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, бо забезпечення якісної системи освіти – запорука всебічного розвитку підростаючого покоління.

 

 

Організаційний відділ апарату РДА

 

 

 

 

Четвер, 29 Серпня 2019 15:44

Переглядів: 254


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області