ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 411318 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13839 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13220 разів

Освіта

Переглядів: 11955 разів

На території району розпочався Всеукраїнський рейд «Урок»

З метою виявлення дітей, які без поважних причин можуть не розпочати новий навчальний рік, вжиття заходів щодо усунення причин і умов, внаслідок яких діти можуть бути не охоплені навчанням, притягнення батьків до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків, на території району розпочався Всеукраїнський профілактичний рейд «Урок».

В рамках заходу працівники служби у справах дітей РДА спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснили виїзд в с. Ульянівка, с. Відножино та м. Дніпрорудне.

Під час рейду відвідано 9 сімей, в яких проживають 20 дітей, з них: 13 шкільного віку. З батьками дітей проводилися профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства, їх обов’язків у здобутті дітьми повної загальної середньої освіти. В ході бесіди наголошено на необхідності готувати дітей до школи заздалегідь, а саме: своєчасно придбати шкільний одяг, канцелярське приладдя, спортивну форму, шкільні портфелі тощо.

Особлива увага приділена сім’ям, в яких проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Опікуни/піклувальники, батьки-вихователі зобов’язані створити належні умови для проживання підопічних дітей, забезпечити всім необхідним для навчання.

Результати обстежень дозволяють зробити висновки, що не всі опікуни спроможні належним чином виконувати свої обов’язки. Так, опікунська родина, в якій проживають двоє підопічних дітей, отримала рекомендації та терміни щодо приведення житла в належний санітарний стан.

Рейд «Урок» триває, тому нагадуємо батькам дітей шкільного віку, що за ухилення від виконання обов’язків по забезпеченню необхідних умов навчання, виховання та здобуття дітьми повної середньої освіти передбачена відповідальність згідно зі статтею 184 КУпАП.

Шановні батьки, пам’ятайте, що найкращі діти бувають лише у найкращих батьків. Тоді вони будуть втіленням та реалізацією ваших батьківських мрій і сподівань.

 

 

Служба у справах дітей райдержадміністрації

Четвер, 15 Серпня 2019 10:55

Переглядів: 262


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області