ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 442070 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14487 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13873 разів

Освіта

Переглядів: 12463 разів

Хвала рукам, що пахнуть хлібом!

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. У 2012 році він припадає на 18 листопада. Це свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році. Тоді президент України підписав Указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

Шанобливе ставлення до аграріїв зароджувалося в Україні ще за часів Радянського Союзу. Саме тоді її називали житницею всієї величезної країни. На сьогоднішній день в Україні ведеться постійне вдосконалення та реформування сільськогосподарського сектора.

Наш район робить свій вагомий внесок в розвиток сільськогосподарського виробництва країни. На території працює 155 сільськогосподарських підприємств, обробляється 61 тис. 913 га землі, на яких вирощуються зернові та технічні культури, розвивається тваринництво.

16 листопада на честь працівників сільського господарства в районному Центрі культури та дозвілля відбулися урочисті заходи, присвячені професійному святу - Дню працівників сільського господарства. В урочистостях взяли участь голова районної ради С.Джуган, перший заступник голови райдержадміністрації М.Солопов, заступник голови райдержадміністрації В.Зайцев, в.о. начальника районного управління АПР В.Самойленко. Керівники району привітали учасників зборів: сільгоспвиробників, ветеранів сільгоспвиробництва, громадськість, побажали успіхів і нових досягнень в нелегкій сільськогосподарській праці. Передовикам галузі були вручені грамоти Міністерства аграрної політики та продовольства України, Запорізької облдержадміністрації, Головного управління агропромислового розвитку, обкому профспілки АПК, Запорізької обласної ради, Запорізького міського голови, Василівської райдержадміністрації, Василівської районної ради, районного управління агропромислового розвитку. Для учасників заходів відбувся святковий концерт.

В святковому концерті прийняли участь: вокальна група "Гарячі серця", танцювальний ансамбль "Барбі", танцювальний ансамбль "Глорія", вокальна група "Славяни", фольклорний ансамбль "Струни серця."

 

 

 

Відділ внутрішньої політики РДА

 

 

Понеділок, 19 Листопада 2012 13:39

Переглядів: 1319


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області