ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 442070 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14487 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13873 разів

Освіта

Переглядів: 12463 разів

Вирішення проблем бюджетних надходжень

15 листопада при голові районної ради С.Джугані відбулася нарада з бюджетних питань. В нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації М.Солопов, заступник голови райдержадміністрації, голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного та інвестиційного розвитку Д.Калінін, заступник голови райдержадміністрації Т.Карєва, начальник фінансового управління райдержадміністрації В.Кривуля, начальник управління Пенсійного фонду України в районі Л.Цибульняк, в.о. заступника начальника – начальника Василівського відділення Токмацької ОДПІ О.Чернявська.

Було розглянуто питання про стан надходження податків та зборів до районного бюджету, з якого доповіла заступник голови райдержадміністрації Т.Карєва.

У зв’язку з недостатнім надходженням до районного бюджету коштів, незабезпеченістю асигнувань на виплату заробітної плати з нарахуваннями, видатків, пов’язаних з функціонуванням бюджетних установ району (оплата енергоносіїв, харчування, тощо) та загрозою невиконання плану по доходах районного бюджету, надано доручення створити робочу групу для утримання ситуації на контролі, вжиття дієвих заходів зі збільшення бюджетних надходжень до районного бюджету.

Керівництву райдержадміністрації доручено підготувати на чергову сесію районної ради звернення до облдержадміністрації та обласної ради щодо стабілізації фінансових надходжень до районного бюджету, вирішення питання по суті.

 

 

 

Відділ внутрішньої політики РДА

П'ятниця, 16 Листопада 2012 11:22

Переглядів: 854


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області