ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 442063 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14487 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13873 разів

Освіта

Переглядів: 12463 разів

У наступному році фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей має бути збільшено

Заступник голови райдержадміністрації Д.С.Калінін взяв участь в обласній селекторній нараді, під час якої було підбито підсумки проведення оздоровчої кампанії у 2012 році та визначено завдання для організації якісного відпочинку дітей у наступному році. Захід відбувся під головуванням заступника голови ОДА Андрія Гамова.


Як повідомила в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Любов Ярова, на оздоровчу кампанію дітей у 2012 році витрачено понад 42,1 млн. грн. За ці кошти послугами оздоровлення та відпочинку були забезпечені 65% (96660) запорізьких дітей.


Перевищили загальнообласний показник Пологівський район (оздоровлено 99% дітей), Бердянський (97,8% ), м. Бердянськ (94,4%), Запорізький район (89,2%), Якимівський (88%), Гуляйпільський (86%), м. Енергодар (85,1%), Чернігівський (83%), Куйбишевський (80,3%), а також Веселівський, Мелітопольський, Приазовський райони, де оздоровлено 75% дітей шкільного віку.


Як пояснила Л. Ярова, такий високий загальний відсоток охоплення дітей досягнуто за рахунок проведення різноманітних екскурсій та походів.


Також учасників наради поінформовано про суму коштів, спрямованих на оздоровлення однієї дитини. За цим показником лідерами стали м. Енергодар (873 грн.), Михайлівський район (494грн.), м. Токмак (450,7 грн.), Василівський район (387 грн.). Найменше коштів виділено в м. Бердянськ (54,8 грн.) та Чернігівському районі (60,7 грн.).


Протягом літнього періоду в області працювали 49 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. В цьому році відновили роботу два заклади оздоровлення та відпочинку в Якимівському районі - «Кристал» та «Лелека». Крім того, послуги з відпочинку надавали 316 таборів денного перебування при закладах освіти області, чотири табори праці та відпочинку, шість наметових містечок.


- Наразі для нас важливо спланувати 100% оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в наступному році. Переконаний, ця робота вимагатиме збільшення фінансування з місцевих та районних бюджетів. Тож маєте бути до цього готові і вже шукати додаткові джерела, - звернувся до керівників територій Андрій Гамов.


Керівники районів прозвітували представнику обласної виконавчої влади про організацію дитячого відпочинку на місцях та окреслили плани щодо проведення майбутньої оздоровчої кампанії.


Так, в Василівській райдержадміністрації питанню літнього оздоровлення дітей приділяється постійна і всебічна увага. Для ефективної організації роботи в даному напрямку головою районної державної адміністрації було видано розпорядження від 18.04.2012 № 310 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року».
Одним із основних напрямків оздоровлення та організованого відпочинку дітей району стали пришкільні дитячі оздоровчі майданчики, які працювали на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

У 2012 році вперше усі міські, селищна, сільські ради виділили субвенції місцевих бюджетів районному бюджету на часткове фінансування харчування дітей, учнів 1-4 класів, які перебували у пришкільних оздоровчих таборах - всього на суму 60952 грн.

Протягом літнього періоду 175 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, були оздоровлені в ДЗОВ «Морський» смт. Кирилівка Якимівького району та ДЗОВ «Прометей» м. Приморськ за рахунок коштів обласного бюджету.

Питання перевезення дітей до місць відпочинку та у зворотному напрямку вирішувалось «Шкільними автобусами», що суттєво сприяло економії бюджетних коштів.

З метою ефективного використання бюджетних коштів, залучення додаткових джерел фінансування для проведення літньої дитячої оздоровчої компанії, оздоровлення дітей АПК та соціальної сфери села відділом у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації запропонована нова форма роботи. А саме, було здійснено часткове фінансування з районного бюджету у розмірі 1000 грн. для оплати дитячих путівок. Всього із районного бюджету на придбання дитячих оздоровчих путівок було виділено 40,0 тис. грн.

13 дітей району влітку були направлені на оздоровлення та відпочинок до Міжнародного дитячого центру «Артек» АР Крим, 6 - до УДЦ «Молода гвардія» м. Одеса. Путівки придбані за рахунок державного бюджету та з частковою оплатою батьків.

Всього в літній період в районі на дитячих пришкільних оздоровчих майданчиках, в заміських ДОЦ за рахунок коштів районного бюджету; в заміських ДОЦ за рахунок коштів обласного бюджету; в заміських ДОЦ за рахунок коштів профспілок, організацій, батьків; по санаторно-курортним путівкам оздоровлено 3318 дітей. На оздоровлення дітей загалом залучено 2009,4 тис. грн.

 

 

 

Відділ внутрішньої політики РДА

Четвер, 15 Листопада 2012 09:15

Переглядів: 1309


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області