ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Липень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 423280 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14062 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13434 разів

Освіта

Переглядів: 12142 разів

Стан протипожежної безпеки – на контролі виконавчої влади

Сьогодні, на базі районної державної адміністрації, за участі заступника голови облдержадміністрації Олександра Бабаніна, спільно з керівництвом райдержадміністрації, відбулась розширена нарада з питання недопущення виникнення пожеж на полях, в лісах та заборони спалення сухої порослі.

У нараді взяли участь начальник управління запобігання надзвичайних ситуацій Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Євген Водоп’янов, представники Державної екологічної інспекції у Запорізькій області, керівники окремих структурних підрозділів РДА, органів місцевого самоврядування, керівництво ДП «Пологівське лісомисливське господарство» та лісничий районного підрозділу, а також сільгоспвиробники та землекористувачі району.

Учасники наради детально обговорили протипожежну ситуацію на території області та району. Акцентували увагу на збільшенні випадків загорянь в природних екосистемах, порівняно з минулими роками, та наслідки таких пожеж. Зокрема, протягом червня-липня поточного року на території області сталося понад 1350 пожеж, з них 6 пожеж на полях. Вогнем знищено більше 38 га зернових. У Василівському районі протягом даного періоду зафіксовано 91 пожежу, які спричинили найбільше негативних наслідків для територій Василівської міської, Кам’янської, Балківської та Приморської сільських рад.

Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Холоша зауважив, що протягом проведення жнивної компанії з місцевими сільгоспвиробниками неодноразово проводились робочі зустрічі та наради з метою недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах. Спільно з органами державного пожежного нагляду району та іншими відомчими організаціями проведено комплекс відповідних заходів, направлених на запобігання пожежам в місцях збирання врожаю ранніх зернових культур, у лісосмугах, вздовж автомагістралі тощо.

- Не зважаючи на це, у поточному році почастішали випадки підпалу полів, простежується недобросовісне ставлення окремих сільгоспвиробників щодо виконання приписів ГУ ДСНС України про запобігання загорянням на підвідомчих територіях. Лише спільними зусиллями можна знизити факти виникнення пожеж та підвищити пожежну безпеку у районі, - підкреслив Андрій Іванович.

Також, учасники наради розглянули норми закону та санкції щодо спалювання стерні на полях. Обговорили необхідність посилення співпраці обласної, районної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та сільгоспвиробників з приводу посилення контролю за виконанням заходів щодо недопущення виникнення пожеж на території.

За результатами наради прийнято відповідні рішення, надано ряд доручень.

 

 

Організаційний відділ апарату РДА

 

П'ятниця, 26 Липня 2019 12:05

Переглядів: 383


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області