ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 446368 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14590 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 14035 разів

Освіта

Переглядів: 12535 разів

Відбулося засідання спостережної комісії при РДА

17 липня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Юлії Таран відбулося засідання спостережної комісії при РДА.

Розглянуто питання про виконання плану роботи спостережної комісії за 1-е півріччя 2019 року..

З даного питання поінформував секретар спостережної комісії Дементьєв О.Л., що робота спостережної комісії при Василівській районній державній адміністрації Запорізької області виконувалась у відповідності до вимог Конституції України, Кримінально-виконавчого кодексу України, згідно Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 р. № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах».

За 6 місяців поточного року до спостережної комісії при районній державній адміністрації, з установ виконання покарань надійшло 8 повідомлень про звільнення засуджених та направлення їх до обраного ними місця проживання, згідно яких спостережною комісією направлені листи до міських, селищних, сільських рад для надання допомоги в трудовому та побутовому влаштуванні особам, звільненим від відбування покарання, сприяння їх соціальній адоптації.

На підставі інформації органів і установ виконання покарань на обліку спостережної комісії при райдержадміністрації знаходиться 15 осіб, умовно-достроково звільнені від відбування покарання.

За вищевказаний період часу, проведено шість засідань спостережної комісії .

Організаційною формою роботи спостережної комісії є засідання, на яких розглянуто відповідні питання:

  1. про виконання плану роботи спостережної комісії при Василівській районній державній адміністрації Запорізької області на 2017 рік;

  2. про забезпечення Василівським відділом поліції у Запорізькій області заходів попередження рецидивної злочинності серед осіб раніше засуджених за скоєння злочинів;

  3. про виконання Дніпрорудненською міською радою  п.п.14, п.б. ст..34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо сприяння у організації трудового та побутового влаштування осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі на певний строк та їх соціальній адоптації;

  4. про працевлаштування  Василівським районним центром зайнятості осіб, звільнених з місць позбавлення волі;

  5. про виконання Степногірською селищною радою  п.п.14, п.б. ст..34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо сприяння у організації трудового та побутового влаштування осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі на певний строк та їх соціальній адоптації;

  6. про внесення пропозицій до плану роботи спостережної комісії при Василівській районній державній адміністрації Запорізької області на ІІ півріччя 2019 року.

На виконання п.п. 14, п. б, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; п.п. 4, п. 8, ст. 6 Положення про спостережні комісії затвердженим Постановою КМУ від 01.04.2004 № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах», отримавши повідомлення з місць позбавлення волі про звільнення засуджених, до міських, селищної, сільських рад Василівського району Запорізької області негайно направляються листи для проведення виховних заходів за місцем проживання протягом не відбутої частини покарання осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання. Про прибуття до місця проживання звільненого, ужиті заходи соціального патронажу щодо цих осіб, міські, селищна, сільські ради письмово повідомляють спостережну комісію.

Облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання ведеться в журналі реєстрації вхідної та вихідної кореспонденції.

На сайті Василівської районної державної адміністрації Запорізької області викладена інформація про те, що особи, звільнені від відбування покарання мають право звернутися до спостережної комісії при районній державній адміністрації для отримання допомоги у соціальній адаптації, як на особистому прийомі керівника апарату райдержадміністрації, голови спостережної комісії, так і за контактними телефонами голови спостережної комісії та секретаря спостережної комісії.

План роботи, спостережної комісії при Василівській районній державній адміністрації Запорізької області, за І півріччя 2019 року виконаний в повному обсязі, всі заплановані питання розглянуто на засіданні спостережної комісії.

Заслухавши доповідача, члени комісії прийняли дану інформацію до відома.

 

 

Юридичний відділ апарату РДА

Середа, 17 Липня 2019 14:52

Переглядів: 349


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області