ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Грудень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 365446 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12960 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12231 разів

Освіта

Переглядів: 11312 разів

Рятувальники перевіряють стан пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях

За тиждень, 21 липня, в країні відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Для того, щоб забезпечити належний рівень безпеки виборців, інспектори Державної служби з надзвичайних ситуацій проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у місцях розташування виборчих дільниць.

Відповідальність за забезпечення заходів пожежної та техногенної безпеки, утримання засобів протипожежної автоматики, засобів гасіння пожеж та протипожежного інвентарю покладається на керівників установ, організацій, де розміщується виборча дільниця, а також  голів виборчих дільниць.

Саме відповідальні особи зобов’язані розробити та узгодити з місцевими органами ДСНС план евакуації людей у випадку пожежі і провести навчання персоналу.

Рятувальники нагадують, що на виборчій дільниці забороняється застосовувати не сертифіковані електронагрівальні прилади, самовільно влаштовувати додаткові електромережі, палити поза спеціально відведеними для цього місцями, зачиняти наглухо двері та шляхи евакуації під час проведення виборів.

При виявленні загоряння потрібно негайно повідомити пожежно-рятувальній службі за телефоном 101. По можливості необхідно вжити заходів з евакуації людей, гасіння пожежі та повідомити про пожежу відповідальній компетентній особі.

Якщо ви виявили на ділянці підозрілий предмет - не торкайтеся і не пересувайте його; не заливайте, не засипайте чи накривайте його; не спрямовуйте на нього світловий, звуковий чи механічний вплив; не користуйтеся засобами радіозв’язку, мобільними геофонами тощо.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

П'ятниця, 19 Липня 2019 08:20

Переглядів: 120


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області