ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Липень 2021 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 474486 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 16176 разів

Освіта

Переглядів: 13428 разів

Проведено оперативні наради з керівниками структурних підрозділів РДА та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади

Сьогодні, перший заступник голови РДА Андрій Холоша провів щотижневу оперативну нараду з актуальних питань за участю заступника голови районної ради Андрія Дашковського, керівників структурних підрозділів РДА, окремих бюджетних закладів та установ. Керівники структурних підрозділів поінформували про першочергові завдання, які стоять перед управліннями та відділами. Розглянуто питання:  про виплату заробітної плати у районі; організацію роботи, спрямованої на забезпечення надання населенню житлових субсидій на придбання твердого палива у 2019 році; організацію культурних заходів в районі; здійснення державних закупівель через площадку «ProZorro»; стан освоєння субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій;  підписання електронних декларацій для медичного обслуговування населення. Окремо обговорено питання щодо проведення на території району заходів «Врожай 2019». Акцентовано увагу на підготовці комунальних підприємтсв району до роботи у зимовий період.

Окремо проведено нараду з керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій розглянуто питання про призначення, перерахування, виплату пенсій у районі; надходження податків до державного та місцевих бюджетів; стан ринку праці та роботу Василівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості; стан травматизму на підприємствах, організаціях, установах району та виплату страхових внесків застрахованим особам; збір статистичних даних у районі; епідемічну та епізоотичну ситуацію в районі.

За результатами нарад надано ряд доручень.

 

Організаційний відділ апарату РДА

Понеділок, 15 Липня 2019 11:54

Переглядів: 349


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області