ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 428008 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14195 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13541 разів

Освіта

Переглядів: 12199 разів

Умови проживання дітей – на постійному контролі

З метою попередження бездоглядності, небезпечного проживання дітей в кризових родинах та неналежного виконання батьками, опікунами/піклувальниками своїх обов’язків службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на початку липня було здійснено плановий виїзд в сім’ї опікунів/піклувальників, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах на території с. Мала Білозерка, с. Орлянське.

За результатами виїзду було відвідано 9 родин, в яких виховуються 14 дітей віком від 1 до 16 років.

Під час відвідування сімей опікунів/піклувальників зверталася увага на створення необхідних умов для проживання, виховання, навчання та відпочинку підопічних дітей. Також наголошувалося про необхідність своєчасного надання документів на адресу служби у справах дітей райдержадміністрації для поповнення особових справ дітей згідно чинного законодавства.

Під час відвідування кризових сімей з батькам проводилася профілактична робота щодо належного виконання ними своїх батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя та надавалися рекомендації щодо створення дітям належних умов проживання, догляду за їх гігієною та охайністю, забезпечення необхідного харчування дітей. З дітьми, які проживають в цих родинах, проводилася робота по попередженню скоєння ними злочинів та правопорушень.

Нагадуємо батькам, що неналежне виконання батьківських обов’язків щодо виховання, утримання, лікування дітей, здобуття ними освіти, жорстокого поводження з дітьми є підставою для притягнення батьків до адміністративної відповідальності (ст. 184 КУпАП, ст. 173-2 КУпАП), а в окремих випадках – до кримінальної відповідальності (ст. 166 Кримінального кодексу України), або позбавлення батьківських прав/відібрання дитини без позбавлення батьківських прав (ст. 164, ст. 170 Сімейного кодексу України).

Шановні батьки, пам’ятайте, діти – це наше майбутнє, це найголовніший скарб нашого суспільства. Від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу!

 

 

Служба у справах дітей РДА

Середа, 10 Липня 2019 08:18

Переглядів: 278


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області